TUĞÇE EYİLİK AJDA PEKKAN’A AÇTIĞI DAVAYI KAYBETTİ!..

0

Avukat Hande Var gündemden düşmeyen davayı kazandı!

Ajda Pekkan Tuğçe Eyilik davasında da haklı çıktı!

2013 yılından bu yana devam eden ve Avukat Hande Var'ın Ajda Pekkan adına vekalet sunup davaya dahil olması ile kısa süre sonra sonuçlanan davada, Ajda Pekkan'ın haklılığı tescil edildi..

Ajda Pekkan ile adı basında birlikte anılan Bülent Çavuşoğlu'nun eşi Tuğçe Eyilik, 2011 yılında Bülent Çavuşoğlu'na boşanma davası açmıştı ve geçtiğimiz yıl boşanmışlardı.

Bununla beraber Tuğçe Eyilik, Ajda Pekkan'a da yasak aşk yaşadığı iddiası ile dava açmıştı. 3 Yıl süren dava da Mahkeme Ajda Pekkan lehine karar verdi ve böylece yasak aşk yaşadığı iddia edilen Süper Star'a yapılan iddiaların asılsız olduğu ortaya çıktı.

29.12.2015 tarihinde yapılan duruşmada Avukat Hande Var: "Müvekkil evlilik birliğinin tarafı değildir ve Türk Medeni Kanunun'da yükümlülüğünü ihlal eden eşin eylemini birlikte gerçekleştirdiği kişi yönünden bir düzenleme getirilmemiştir. Bu sebepten tazminat gerektirir bir durum yoktur, Müvekkil aleyhine açılan davanın reddini ve karşı davamızın kabulünü talep ediyorum" dedi.

Bunun üzerine kısa kararını açıklayan mahkeme Ajda Pekkan aleyhine açılan manevi tazminat talebini redderek Süper Star'ın haklılığına karar verdi.

Tuğçe Eyilik geçtiğimiz günlerde muhabirlere bugün kaybettiği dava ile ilgili olarak  'Davayı kazandım, onurumu kurtardım' demişti.

Av.Hande VAR

VAR HUKUK BÜROSU

Abdi İpekçi Cad. Azer İş Merkezi No:40 Kat:3 Daire:10 Nişantaşı İstanbul

Tel: 0212 2190229

Fax: 0212 2190619