Ana Sayfa Magazin TUĞBA ÖZAY’IN BU SÖZLERİ ÇOK KONUŞULUR: ‘ŞİŞİRME STARLAR VAR’

TUĞBA ÖZAY’IN BU SÖZLERİ ÇOK KONUŞULUR: ‘ŞİŞİRME STARLAR VAR’

Podyumlardan transfer olduğu sahnelerde kendisini ispatlayan Tuğba Özay, Adana’da Merve Güzellik Merkezi’nin açılışını yaptı. Güzellik merkezindeki aletler hakkında Merve Tunç’tan bilgi alan Özay, ütüleme yöntemiyle selülitlerinden kurtulan  Seren Serengil için “Seren demek ki çok fazla ütülemiş. Spor yaparsanız bedeniniz benim gibi olur”dedi.

 

“KLAVYE CENGAVERLİĞİNE KARŞIYIM”

 

Sosyal medyada kendisine hakaret eden kişiyi mahkemeye veren Özay, “Eminim o kardeşim beni, tanısa ‘Abla’ der boynuma sarılır. Aslında sosyal medyadaki eleştirileri önemsemiyordum; engelliyordum. İbreti alem olsun diye bu kez dava açtık. Keşke sosyal medyada bazı şeyler üzerinde ciddi kısıtlamalar olsa. Saygısızlığa, ahlaksızlığa ve klavye cengaverliğine karşıyım” diye konuştu.

 

“ŞİŞİRME ŞÖHRETLER VAR”

 

Ünlü olmanın bedelleri olduğunu ifade eden ünlü oyuncu “Ünlü olmak meslek değil. Önemli olan neyle ünlü olduğunuz. Ankara’dan ötesini bilmeyen veya oralarda tanınmayan insanlara ünlü demiyorum. Türkiye’de star diye lanse edilen şişirme şöhretler var. Gitsinler onları Anadolu’nun köylerinde kaç kişi, kim tanır? Milyonlarca sosyal medya takipçileri var ama albümleri birkaç bin bile satmıyor. Önemli olan sokağa çıktığında nasıl karşılandığınız. Gittiğiniz yerde nasıl ağırlandığınız önemli. Benim ünlü ölçüm budur” şeklinde konuştu.

 

“AŞKTA TİCARET YAŞAMAM”

 

40. evlilik yıldönümlerini kutlayan anne ve babasının aşkını örnek aldığını dile getiren Tuğba Özay “Aşkın yaşı yok. İnşallah benim karşıma da adam gibi adam çıkar. Saçlarımı okşayacak, göğsünde uyutacak adam lazım. Benim için para pul önemli değil. Sevdiğim adamla birlikte mücadele edeyim, birlikte kazanayım. Kazandığımızı da birlikte paylaşalım. Aşkta ticaret yaşamam” ifadelerini kullandı.

Son Eklenenler

Nurseli İdiz’i görsem ümüğünü sıkarım

Ünlü menajer ve irtibat danışmanı Özgür Aras, Hangar TV YouTube kanalında Can Bozoklar’ın hazırlayıp sunduğu Dilimi Yakalayamadım adlı programa misafir oldu.

Çağatay Ulusoy’un yeni imajı

Oyuncu Çağatay Ulusoy doğum gününü kutladı. 30 yaşına giren Çağatay Ulusoy, Instagram’dan paylaştığı resminde bıyıklı yeni imajıyla hayranlarını donakalttı.

Yıldırım Mayruk’un jübile defilesinde Azra Akın zarafeti!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Moda tasarımcısı Yıldırım Mayruk ile terzi yamağı Barbaros Namsal, yapılan defileyle işe veda etti. Jübile defilesinde sahneye çıkan adlardan birisi de Azra Akın oldu. 1960 senesinden günümüze moda tasarımları yapan Yıldırım Mayruk’un jübile defilesinde pek çok ünlü ad da sahneye çıktı. Azra Akın defileden bir videosu paylaştı ve hayranlarından da binlerce övgü […]

Gökçe Bahadır ve Birce Akalay’ın beğeni toplayan tarzları!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Ünlü oyuncular sosyal medya paylaşımları ile göz dolduruyor. Takipçilerinden alkışlar ve övgüler alan ünlülerin stilleri de noktaya değiniyor. Rahat bir giysi seçen Gökçe Bahadır, otomobille seyahat edip Alaçatı’da dinlenmeye gitti. Oyuncu, yazın bittiği ve güzün kendisini göstermeye başladığı son dönemlerde Alaçatı’da olmanın sevincini yaşadı. Instagram hesabından son halini de paylaşan […]

Ebru Gündeş’in babası Remzi Gündeş hayatını kaybetti

Ebru Gündeş’in uzun seneler darıl kaldığı babası Remzi Gündeş 76 yaşında yaşamını kaybetti.

Yaşam