Magazin

Tuğba Ekinci’den eski aşkı İbrahim Çelikkol’a: “Korkaktır, kavga anında direkt kaçar!”

2010 yılında birliktelik yaşayan Tuğba Ekinci ve İbrahim Çelikkol, bir süre sonra ayrılmıştı. Geçtiğimiz aylarda “Eski sevgililerim çok çirkinleştiler; ya eşleri iyi bakmıyorlar ya da kız arkadaşlarıyla mutlu değiller. Benim dönemimde daha iyilerdi. Ekranda eski sevgililerime baktığımda ‘Ben bunları nasıl beğenmişim’ diye kendime hayret ediyorum” açıklamasıyla eski sevgilileri İbrahim Çelikkol ve Cengiz Çoşkun’a gönderme yapan Tuğba Ekinci, çok konuşulmuştu.

Magazinn.com’un haberine göre; Eski sevgilisi İbrahim Çelikkol’un Muğla’da kavgaya karıştığı ve 1 kişiye 6 kişi saldırdıkları haberleriyle magazin gündemine gelmesinin ardından Tuğba Ekinci, ünlü oyuncu hakkında Magazinn.com’a konuştu.

“ESKİ SEVGİLİMLE AYNI MEKANDA KARŞILAŞTIK, KORKUP KAÇTI!”

Çelikkol için “Öyle gözüktüğü gibi sert bir adam değildir, hatta korkaktır.” ifadelerini kullanan Ekinci, sözlerini şu şekilde sürdürdü:

“Daha önce birçok kez buna şahit oldum. Beni bırakıp kaçmışlığı bile var. Teke tekte kavga edip adam dövmek falan, bu işleri yapamaz. Atıp tutmasınlar boşa. Hatta bir dönem Cengiz Coşkun’la birlikteydim. Ayrıldık ve daha sonra İbrahim’le çıkmaya başladım. İkisinin arkadaş olduğunu bilmiyordum. Aynı mekanda karşılaştık ve büyük kavga çıktı. İbrahim yine kaçtı. Dediğim gibi öyle gözüktüğü gibi sert, cesur bir adam değildir. Direkt kaçar.”

(Hilmi Elitez-Magazinn.com)

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu