Magazin

TUBA ÜNSAL’IN KIVILCIM URAL PAYLAŞIMI OLAY YARATTI!..

Tuba Ünsal, Kaan Tekgöze'nin yeni sevgilisi için sosyal medya hesabından "Yeni bir Patti Smith'imiz var… Kıvılcım Ural" yorumunu yaptı, Ünsal'a tepki üzerine tepki yağdı.

Tuba Ünsal Kıvılcım Ural'ın bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan Tuba Ünsal, paylaştığı fotoğrafın yanına "Yeni bir Patti Smith'imiz var… Kıvılcım Ural" notunu düştü.

Hatırlanacağı gibi, Kaan Tangöze ve Kıvılcım Ural 6 ay önce de el ele yakalanmış. İkilinin altı ay önce İzmir'e giderken havalimanında çekilen el ele fotoğrafı ortaya çıkmıştı. Ural'ın sosyal medyadaki paylaşımları da gizli aşkın aylardır sürdüğünü gözler önüne sermişti.

"Enerjini daha tatlı şeylere harca"

İşte ne olduysa ondan sonra oldu. Bazı takipçileri tarafından zamanlama açısından manidar bulunan paylaşım yüzünden Tuba Ünsal adeta topa tutuldu. Kadının kadına yaptığı kötülüklerden dem vuran da oldu. Sizin de çocuklarınız var ya sizin de başınıza böyle bir şey gelseydi diye soran da oldu. Çok sayıdaki tepkiler arasında Tuba Ünsal'ı oldukça rahatsız edenler olmuş olsa gerek başarılı isim bir süre sonra bunlara cevaben bir paylaşım yaptı. Aşırı tepkiler veren takipçilerini hedef alan bu paylaşımıyla Tuba Ünsal enerjinizi tatlı şeylere harcayın önerisinde bulundu.

Kaan Tangöze ve Kıvılcım Ural'ın 6 ay önceki fotoğrafı ortaya çıktı

Kaan Tangöze ve Kıvılcım Ural'ın 6 ay önceki fotoğrafı ortaya çıktıGeçtiğimiz hafta dudak dudağa objektife takılan Kaan Tangöze ve Kıvılcım Ural'ın aşkının aylar öncesine dayandığı ortaya çıktı.

İşte o paylaşım:

"Bak bazen sana baya gülüyorum…Çok ciddisin, her şeyi ebene sövülmüş gibi algılıyorsun, kavgacısın bi de.. Hep açık arama, takibi bırakıyorum halleri…Bana ne ya bırakırsan bırak çok dert değil de ben sana üzülüyorum…Yapma tatlı takipçi yazık sana…Enerjini daha tatlı şeylere harca."

İlgili Haberler

Başa dön tuşu