Tuba Ünsal’ın ‘İlham Veren Oyuncu’ seçilmesi şaibeli mi?

Gençlerin üçte ikisi gerçekten de Tuba Ünsal'ı mı seçti? İşte tartışmalı anketin detayları...

0

Tuba Ünsal, bir süredir herhangi bir projesiyle adından söz ettirmiyor. Bir dönem fırtınalar estiriyordu ama artık o eski halinden eser yok! İş hayatının yanı sıra, özel hayatında ise örnek bir tablo sergiliyor. Çocuklarına bağlı bir anne portresi çizen ünlü oyuncu, bu yönüyle takdir topluyor. Peki, oyunculuk performansıyla özellikle ulusal medyada ve beyaz perdede ses getiren bir projeye imza atamayan Tuba Ünsal‘ın ‘Yılın ilham veren kadını’ seçilmesi ne kadar doğru? Yoksa, bu işin içinde bazı ticari anlaşmalar ya da sponsorluklar mı var? İşte bu soru medya kulislerinde sıkça konuşumlaya başladı.

TARTIŞILAN ARAŞTIRMANIN DETAYLARI!
Bir teknoloji şirketinin yaptığı araştırma 15 – 27 yaş aralığındaki gençler arasında yapılmış. Ankete katılan kişi sayısının da 5.500 olduğu açıklandı. Gençlere, ‘En Çok İlham Verenler’ soruldu.

GENÇLERİN ÜÇTE İKİSİ GERÇEKTEN DE TUBA ÜNSAL’I MI SEÇTİ?
Anket sonuçlarına göre ‘En Çok İlham Veren Kadın Oyuncu’ yüzde 65 oy oranı ile Tuba Ünsal seçilmiş. Yani 5.500 kişinin üçte ikisi Ünsal’ı tercih etmiş görünüyor. Elbette, o yaş grubunun güzel oyuncuyu ne kadar tanıdığı ayrı bir tartışma konusu! Çünkü, Tuba Ünsal yıllardır ses getiren bir dizi, sosyal medya projesi ya da sinema filminde gençlerin karşısına çıkmadı. Yani ankete katılan 15-16 yaşındaki gençlerin onu nasıl ilham veren kadın seçtiği oldukça merak ediliyor. Tuba Ünsal geçtiğimiz yıl bir tiyatro oyununda rol almıştı. Belki de binlerce çocuk ve genç tam bir tiyatro sevdalısı (keşke olsalar) ve o oyunu izleyip Ünsal’dan ilham almıştır, belli mi olur!

ERKEKLERDE KIVANÇ TATLITUĞ’UN BİRİNCİLİĞİ TARTIŞMA KONUSU DEĞİL!
Aynı araştırmada ‘En Çok İlham Veren Erkek Oyuncu’ ise pek tartışmalı bir isim değil! O kategorinin birincisi Kıvanç Tatlıtuğ olmuş. Gerçi, Tatlıtuğ da geçen sene büyük ses getiren bir projede yer almadı ama son yıllarda gösterdiği üstün performans ortada!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here