Tuba Ünsal’ın gergin gecesi!

İki ünlü oyuncu Tuba Ünsal ve İnanç Konukçu, önceki akşam birlikte görüntülenince ipler koptu...

Son zamanlarda özel hayatı ile magazin gündeminden düşmeye oyuncu Tuba Ünsal, önceki gün oyuncu arkadaşı İnanç Konukçu ile birlikte objektiflere yansıdı. Asmalımescit’te bir mekandan çıkıp kol kola yürüyen ikilinin alkollü olduğu fark edildi. Behzat Ç. dizisinde Hayalet karakterine hayat veren İnanç Konukçu, kameraların flaşları patlayınca sinirlendi. Magazin muhabirlerine çıkışan ünlü oyuncunun yanında bulunan Tuba Ünsal ise uzun yıllardır İnanç Konukçu ile arkadaş olduklarını söyledi. Sevgilisi Caner Karaloğlu ve boşanma aşamasında olduğu eşi Elisabeth Mas hakkında konuşmak istemeyen Tuba Ünsal ve İnanç Konukçu, koşar adım gazetecilerin yanından ayrıldı.

TUBA SON DÖNEMDE GÜNDEMDEN DÜŞMÜYOR

Tuba Ünsal, uzun süredir iş insanı sevgilisi Caner Karaloğlu ile yaşadığı aşkla çok konuşuluyor. Ünlü iş insanı 3 yıl önce evlendiği ve kızının annesi olan İspanyol eşi Elisabeth ile bu yılın başında boşanmaya karar vermişti. Aldatıldığı iddia edilen Karaloğlu boşanma davası açtıktan sonra gönlünü Tuba Ünsal’a kaptırmıştı. Caner Karaloğlu ve Elisabeth Mas arasındaki dava devam ederken Tuba Ünsal da ikinci kadın olarak anılmaya başlamıştı.

İspanyol model, Tuba Ünsal’ın kendisine şiddet uyguladığını iddia edip uzaklaştırma kararı aldırmasının üzerine Ünsal da Mas için uzaklaştırma kararı aldırmak için harekete geçmişti. Tuba Ünsal, Mas’in iddialarının asılsız olduğunu ve asıl darp edilenin kendisi olduğunu söylemişti. İspanyol güzelin avukatı ise suçlamalarına devam etmiş ve Tuba Ünsal’ın karaloğlu ile Mas’in evine gidip ünlü modelin kıyafetlerini giydiğini söylemişti.