Magazin

Tuba Ünsal ve Elisabeth Mas krizinde yeni gelişme!

2019’un başında boşanmaya karar veren Caner Karaloğlu ve Elisabeth Mas çifti soluğu mahkemede almıştı. 2.5 yaşında bir kızları olan ikili, boşanma davası açmıştı. Dava sonrası Tuba Ünsal ile sevgili olan Caner Karaoğlu’nun eşi Mas, ünlü iş insanı ve Tuba Ünsal’ın geçtiğimiz günlerde iki ayrı mekanda kendisine şiddet uyguladığını iddia etmişti. İspanyol modelin avukatı Zeynep Hatemi, Mas’in eşi ve Ünsal hakkında uzaklaştırma kararı aldığını duyurmuştu.

“ELİSABETH MAS’İN İTİBARINI ZEDELEMEYE ÇALIŞIYORLAR”

Tuba Ünsal ve Caner Karaloğlu ise ortaya atılan iddiaların asılsız olduğunu söylemişti. Ünlü oyuncu, iddiaların aksine Elisabeth Mas’in kendisini darp ettiğini öne sürmüştü. Mas cephesinden olay hakkında yeni bir açıklama geldi. İspanyol modelin avukatı Zeynep Hatemi, Tuba Ünsal ve Caner Karaloğlu’nun yaptığı açıklamaların yalan olduğunu ve müvekkilinin itibarını zedelemeye çalıştıklarını ifade etti.

“TUBA ÜNSAL’IN ALDIĞI DARP RAPORU OLAYLA İLGİLİ DEĞİL”

Hatemi, Elisabeth Mas’in olayın yaşandığı gün bir devlet hastanesinden darp raporu aldığını fakat Tuba Ünsal’ın olaydan 15 gün sonra rapor aldığını belirtti. Zeynep Hatemi, Tuba Ünsal’ın darp raporunun olayla alakalı olmadığını öne sürdü.

“EVLİLİK DIŞI İLİŞKİLERİNİ MEŞRULAŞTIRMAYA ÇALIŞIYORLAR”

Avukat Hatemi, açıklamasında Tuba Ünsal’ın daha önce dile getirdiği ‘Elisabeth Mas’in hayatında başka biri olduğu’ ve ‘Mas’in 2.5 yaşındaki kızına bakmadığı’ iddialarına da atıfta bulundu. Hatemi, Tuba Ünsal ve Caner Karaloğlu’nun Elisabeth Mas’i karamalaya çalıştığını ve evlilik dışı ilişkilerini meşrulaştırmak istediklerini belirtti.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı