Magazin

Tuba Ünsal: “Herkesin hayatlarının ne kadar sahte olduğunu gördüm!”

Karantina günlerinden bahseden Tuba Ünsal, “47 gündür Sare ve Civan Mert ile evdeyiz. Sıkıldığım anlarda hastaneleri aklıma getiriyorum, çalışanların ve hastaların durumunu düşünüyorum. Allah ‘Of’ diyeni çarpar. Sarılmadan duramayan bir insan olarak karantina bitince ilk işim; sevdiklerimin boynuna atlamak olacak” dedi.

Ardından çocuklarıyla ilgili konuşan Ünsal,” ‘Kaç çocuğun var?’ diye soran olunca, Mirgün’ün kızı Leyla’yı da sayıyorum” diye konuştu. Öte yandan güzel oyuncu, kimsenin bilmediği ve koruyucu ablalık yaptığı bir kızının daha olduğunu da söyledi.


Sosyal medyayla ilgili fikirlerinin de değiştiğini anlatan Tuba Ünsal, “Sosyal medyayı seviyordum ama koronavirüs sayesinde oradaki herkesin hayatlarının ne kadar sahte olduğunu gördüm. Tahammülüm kalmadı. Kapatmayı düşünüyorum” dedi. Son olarak kariyerinden bahseden Tuba Ünsal, bugünlere gelmesinde Bergüzar Korel’in babası Tanju Korel’in büyük payı olduğunu belirtti ve şöyle konuştu:

“İzmir’de zarafet kursunda getir götür işleri yapıyordum. Kendime güvenim yoktu. Modellik yarışmasına girdim, kazanamadım. Paris’e gittim, 6 ayda döndüm. Sonra Bergüzar Korel’in babası Tanju Korel yapımcısı olduğu dizide bana rol verdi. Ailece evlerini açtılar. Bergüzar’ın odasında kaldım.”

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
evden eve nakliyat İstanbul