Magazin

Tuba Ünsal: “Elisabeth Mas, darp edildim dedikten sonra bikinili video paylaştı!”

Geçtiğimiz yıl evli iş insanı Caner Karaloğlu ile aşk yaşamaya başlayan Tuba Ünsal, Karaloğlu ile tanıştıklarında ünlü iş insanının eşiyle boşanma sürecinde olduğunu söylemişti. İspanyol model Elisabeth Mas ile halen evli olan ve 2.5 yaşında bir kızı olan Caner Karaloğlu ise Tuba Ünsal ile ilişkisinin arkasında durmuştu.

Dün magazin gündemine bomba gibi düşen bir iddia ortaya atıldı. Elisabeth Mas’in ifadesine göre eşi Caner Karaloğlu ve Tuba Ünsal kendisine iki ayrı mekanda şiddet uyguladı. Mas, darp raporu aldığını ve Tuba Ünsal hakkında uzaklaştıma kararı çıkarttığını söyledi.

“ÇIKAN HABERLERİ HAYRETLE İZLİYORUM!” 

Bir açıklama yaparak çıkan haberleri yalanlayan Tuba Ünsal,  “Darp edildiğini iddia eden kadın ertesi gün bikinili dans videosu koyuyor. Darp ediliyor başka mekana gidiyor, orada da darp ediliyor. Bir aklıselim insan da demiyor ki bu nasıl iş. Beni bu kadar yıl tanımadınız mı? Hayatımda şiddet kelimesi ile ne zaman yan yana geldim? Ortada ne rapor var ne mahkeme kararı. Bugün çıkan haberleri hayretle karşılıyorum. Gerçekle uzak, yakın alakası olmayan bu haberlerin kaynağı avukatım tarafından araştırılacaktır. İddia edildiği gibi bir olay yaşanmamıştır.” şeklinde konuştu.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı