Magazin

Tuba Büyüküsütün’ün sevgilisi Umut Evirgen, kavgaya karıştı iddiası!

Tuba Büyüküstün 2016’da ikiz kızları Toprak ve Maya’nın babası onur Saylak’tan boşanmıştı. Ünlü oyuncu boşandıktan sonra gönlünü işletmeci Umut Evirgen’e kaptırmıştı. Uzun süredir birlikte olan çift, son olarak Amerika’ya tatile gitmişti. Amerika tatili sonrası Umut Evirgen’in bir kavgaya karıştığı iddia edildi.


UMUT EVİRGEN, KORUMALARIYLA BİRLİKTE SALDIRDI

Takvim Gazetesi’nin haberine göre; Umut Evirgen’in sahibi olduğu bilinen mekana iş insanı Nuri Akın’ın oğlu Ali Akın geldi. Daha önceden tanışan ikiliden Umut Evirgen, Akın’dan mekanda şampanya patlatmasını istedi. Arkadaşının isteği ile şampanya patlatan ve 23 bin lira hesap ödeyen Ali Akın, mekanın çıkışında Evirgen’in küfürleri ile karşılaştı. Alkollü olduğu konuşulan Evirgen ile konuşmak isteyen genç iş insanı karşısında ünlü işletmecinin özel korumalarını buldu. Umut Evirgen’in de karıştığı kavgada Ali Akın’ın burnu kırıldı.

AYNI MEKANDA ARDA TURAN, POPÇU BERKAY’IN BURNUNU KIRMIŞTI

Daha öncede Arda Turan’ın Berkay’ın burnunu kırdığı mekanda darp edildiği iddia edilen Akın, arkadaşları tarafından hastaneye kaldırıldı. Genç iş insanının şikayeti üzerine ifade çağrılan Umut Evirgen, ifadeye gitmeyince hakkında yakalama kararı çıkarıldı. Paris’e gittiği konuşulan Evirgen’in olay yüzünden Tuba Büyüküstün ile de arası bozuldu. Güzel oyuncunun sevgilisiyle konuşmadığı öğrenildi.

Ali Akın(Soldaki)

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu