Tuba Büyüküstün’ün partneri Kenan İmirzalıoğlu mu olacak?

Uzun süredir ekranlardan uzak olan oyuncu Tuba Büyüküstün'ün 'Firuze' isimli bir dizi ile televizyona döneceği iddia edildi. Büyüküstün'e partner olması için Kenan İmirzalıoğlu'na teklif gittiği de konuşuluyor...

Takip Et:

Son olarak Kıvanç Tatlıtuğ ile başrolünü paylaştığı Cesur ve güzel dizisi ile ekrana gelen Tuba Büyüküstün uzun süredir ekranlardan uzak kalmıştı. Netflix için çekilen ‘Ottoman Rising’ isimli 6 bölümlük belgeselde Fatih Sultan Mehmet’in üvey annesi Mara Hatun’u canlandıran güzel oyuncu, yeni projeler için gelen teklifleri değerlendirdiğini söylemişti.

‘FİRUZE’ İLE DÖNÜYOR

Daha önceki birçok işinde Ay Yapım ile çalışan Büyüküstün’ün gelecek sezon yayınlanması planlanan Firuze isimli dizi ile ekranlara döneceği konuşuluyor. Sema Ergenekon’un senaryosunu yazdığı ‘Firuze’nin yönetmen koltuğunda ise, Hilal Saral yer alacak. Dizide bir kadının zorluklarla boğuştuğu yaşam mücadelesi anlatılacak.

KENAN İMİRZALIOĞLU’NA TEKLİF GİTTİ

Ortaya atılan bir diğer iddia ise; Ay Yapım’ın Büyüküstün’e partner olarak Kenan İmirzalıoğlu’nu düşündüğü ve ünlü oyuncuya teklif götürdüğü yönünde.

Öte yandan, geçtiğimiz haftalarda Kenan İmirzalıoğlu’nun gelecek sezonda TRT 1’de yayınlanacak ve yapımcılığını Es Film’in üstlendiği ‘Arıza’ dizisi ile anlaştığı öne sürülmüştü. İki iddianın da ilerleyen günlerde netlik kazanması bekleniyor.