Magazin

Tuba Büyüküstün’ün Paris planı!

2017 yılında 6 yıllık eşi ve ikiz kızları Maya ile Toprak’ın babası oyuncu Onur Saylak’tan boşanan Tuba Büyüküstün, ayrılığın üzerinden 6 ay geçtikten sonra işletmeci Umut Evirgen ile aşk yaşamaya başlamıştı. 1.5 yıldır birlikte olan çift, iş hayatında da ortak olmuştu. Emirgan’da bulunan çok ünlü bir mekanın sahibi olan Umut Evirgen ve oyuncu Tuba Büyüküstün, Levent’te bir mekan açmıştı. İleri ve ortaklıklarını büyütmeye karar veren ünlü çiftin yeni rotası Paris oldu. İddiaya göre; Büyüküstün ve Evirgen Paris’te bir mekan açmayı planlıyor. İyiden iyiye işletmeciliğe ısınan ve İstanbul’daki mekanında başarıyı yakalayan güzel oyuncunun Paris’ten sonra Londra’da da bir mekan açmayı hayal ettiği konuşuluyor.

ARTIK BİR AYAĞI PARİS VE LONDRA’DA OLACAK

Sık sık Avrupa’nın farklı şehirlerine giden ve gözlerden uzak tatil yapmayı seven Tuba Büyüküstün’ün Paris’i çok sevdiği biliniyor. Sürekli olarak sevgilisi Umut Evirgen ve kızları Maya ile Toprak’ı yanına alıp Paris’e giden ünlü oyuncu, sonunda buradan bir ev almıştı. Tuba Büyüküstün’ün 7 milyon liraya aldığı ev uzunca bir süre magazin gündemini meşgul etmişti. Oyuncu, servet değerindeki evinin dekorasyonu için de 1 milyon lira harcamıştı. Artık bir ayağı Paris’te olan Büyüküstün, burada ticaret de yapmak istiyor.

Öte yandan geçtiğimiz günlerde işletmeci sevgilisi Umut Evirgen ile Londra’ya tatile giden Tuba Büyüküstün’ün burada yeni mekanı için gözlem yaptığı da düşünülüyor. Bir süredir setlerden uzak kalan oyuncu, işletmeci olarak para kazanmaya devam ediyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu