Ana Sayfa Magazin Tuba Büyüküstün'ün Paris planı!

Tuba Büyüküstün’ün Paris planı!

2017 yılında 6 yıllık eşi ve ikiz kızları Maya ile Toprak’ın babası oyuncu Onur Saylak’tan boşanan Tuba Büyüküstün, ayrılığın üzerinden 6 ay geçtikten sonra işletmeci Umut Evirgen ile aşk yaşamaya başlamıştı. 1.5 yıldır birlikte olan çift, iş hayatında da ortak olmuştu. Emirgan’da bulunan çok ünlü bir mekanın sahibi olan Umut Evirgen ve oyuncu Tuba Büyüküstün, Levent’te bir mekan açmıştı. İleri ve ortaklıklarını büyütmeye karar veren ünlü çiftin yeni rotası Paris oldu. İddiaya göre; Büyüküstün ve Evirgen Paris’te bir mekan açmayı planlıyor. İyiden iyiye işletmeciliğe ısınan ve İstanbul’daki mekanında başarıyı yakalayan güzel oyuncunun Paris’ten sonra Londra’da da bir mekan açmayı hayal ettiği konuşuluyor.

ARTIK BİR AYAĞI PARİS VE LONDRA’DA OLACAK

Sık sık Avrupa’nın farklı şehirlerine giden ve gözlerden uzak tatil yapmayı seven Tuba Büyüküstün’ün Paris’i çok sevdiği biliniyor. Sürekli olarak sevgilisi Umut Evirgen ve kızları Maya ile Toprak’ı yanına alıp Paris’e giden ünlü oyuncu, sonunda buradan bir ev almıştı. Tuba Büyüküstün’ün 7 milyon liraya aldığı ev uzunca bir süre magazin gündemini meşgul etmişti. Oyuncu, servet değerindeki evinin dekorasyonu için de 1 milyon lira harcamıştı. Artık bir ayağı Paris’te olan Büyüküstün, burada ticaret de yapmak istiyor.

Öte yandan geçtiğimiz günlerde işletmeci sevgilisi Umut Evirgen ile Londra’ya tatile giden Tuba Büyüküstün’ün burada yeni mekanı için gözlem yaptığı da düşünülüyor. Bir süredir setlerden uzak kalan oyuncu, işletmeci olarak para kazanmaya devam ediyor.

Son Eklenenler

Fantastic Beasts 3 çekimlerine başlandı

Harry Potter serisinin evvelini mevzu alan ve başrolünde Oscar mükâfatlı Eddie Redmayne‘ın yer aldığı Fantastic Beasts serisinin yeni filmi merakla bekleniyor. Bugün ise ülkemizde “Inanılmaz Canavarlar” ismi ile gösterilen serinin yeni filmi Fantastic Beasts and Where to Find Them 3’nin çekimlerine başlandı. Hakikatinde filmin çekimlerinin daha evvel reelleştirilmesi gerekiyordu. Başlangıçta, senaryonun tertip edilmesi için prodüksiyon beklemeye alındı. Ancak tüm dünyayı tesiri altına alan ve büyük bir sıhhat tehdidi oluşturan Koronavirüs salgınının her alanda olduğu gibi sinema sektöründe […]

.

Run yayın tarihi belli oldu

Hulu, yeni orijinal yapımı “Run”ın yayın tarihini duyuran bir videoyu, resmi YouTube kanalından paylaştı. Rejisör koltuğunda Aneesh Chaganty’nin oturduğu yeni fobi filminin senaryosu, yeniden Aneesh Chaganty ve Hoşlan Ohanian tarafından kaleme alınıyor. 31 Ekim 2018’de çekimleri başlanan filmin oyuncu kadrosunda; şu gizemeler Netflix’in “Ratched” dizisiyle isminden söz ettiren Sarah Paulson, “My Awkward Sexual Tension” ve “Shall We Dance” gibi yapımlarda bulunmuş Onalee Ames, Kiera Allen, Pat Healy, Erik Athavale, Bradley Sawatzky, Carter Heintz gibi adlar bulunmakta.

Yasak Elma 78. bölüm fragmanı yayımlandı

Fox TV’nin beğenilen dizisi Yasak Elma, ilk olarak 2018 senesinde izleyici karşısına çıktı. Tüm dünyayı tesiri altına alan ve büyük bir sıhhat tehdidi oluşturan Koronavirüs suratından çekimlerine ara vermişti. Geçen hafta ise 3. sezonuyla, Koronavirüs pandemisinden sonra ilk kere izleyici karşısına çıktı. Pandemi sonrası 4. kısım olacak 78. kısmın fragmanı ise Fox TV’nin resmi YouTube kanalından paylaşıldı. Rejisör koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un oturduğu dizinin senaryosu, Melis Civelek tarafından kaleme alınıyor.

Taiso Samurai animesinden yeni fragman yayımlandı

MAPPA’nın yeni orijinal animesi olan jimnastik temalı Taiso Samurai geliyor. Zombie Land Saga yapım takımının yeni projesi Taiso Samurai’dan yeni fragman yayımlandı. Geçtiğimiz dakikalarda anime ile alakalı yeni ayrıntılar paylaşıldı. Taiso Samurai mevzusu 2002’de geçen öykü, Japon erkek jimnastik ekibinin en daha önceki azası 29 yaşındaki sporcu Shotaro Aragaki’yi odağına alıyor. Yaşından dolayı artık daha öncekisi gibi rekabet edemeyen Shotaro Aragaki’nin koçu Noriyuki Amakusa, onu emekli olmaya çağırır.

Bir Ay Masalı 2. fragmanı yayımlandı

Orijinal içeriklerine ağırlık vermeye devam eden Netflix, bu kere de Over the Moon Bir Ay Masalı isimli animasyon filmiyle karşımıza çıkıyor. Müzikal cinsinde olacak animasyonun ikinci fragmanı, Netflix’in resmi Youtube hesabında paylaşıldı. Bir Ay Masalı mevzusu Bir Ay Masalı, efsanevi Ay Tanrıçası’nın reel olduğunu babasına ispatlamak isteyen genç bir kızın öyküsünü ele alıyor. Ay Tanrıçası’nın gerçekten var olduğuna inanan ve hem bunu ispatlayıp hem de Ay Tanrıçası ile tanışmayı hayal eden genç kız, bunun için bir roket inşa ederek Ay’a […]

.

Yaşam