Magazin

Tuba Büyüküstün’ün hayranlarının dilediği oldu!

Geçtiğimiz haftalarda ayrıldıkları iddia edilen Tuba Büyüküstün ve Umut Evirgen çifti, birkaç gün arayla birlikte görüntülendi. Önceki günlerde Umut Evirgen’in yeni açacağı işletme için alışveriş yapan ikili, bu sefer de başka bir alışveriş merkezinde mağaza gezdi. Tuba Büyüküstün her zaman olduğu gibi spor tarzı ve doğal halleri ile dikkat çekti. Ünlü çiftin keyfi bir hayli yerindeydi. Tuba Büyüküstün’ü AVM’de gören hayranları ünlü oyuncuyla fotoğraf çektirmek için yarıştı. Özellikle Arap hayranlarının ilgisi Tuba Büyüküstün’ün üzerindeydi.

ESKİ TUBA GERİ GELDİ

4 yıl önce kendisiyle özdeşleşen siyah uzun saçlarını kısacık kestiren Büyüküstün, uzun süre saçlarını bu şekilde kullanmıştı. Güzel oyuncu son zamanlarda saçlarını uzatarak eski stiline dönmeye başladı. Büyüküstün’ün fanları oyuncunun kısa saçlı halini de beğendiklerini fakat Büyüküsütün’ü uzun saçlı görmek istediklerini ifade ediyordu. Saçları zamanla eski boyutuna ulaşmaya başlayan ünlü oyuncuya ‘Tuba özüne döndü’ yorumları yapıldı.

TATİLLERİ KIZLARI İLE PARİS’TE GEÇİRECEK

Öte yandan Tuba Büyüküstün, son olarak Fransa’nın aşk şehri Paris’ten ev almıştı. Eski eşi Onur Saylak ile de burada evlenen güzel oyuncu, sık sık şehre gidiyor. 7 milyon liraya aldığı iddia edilen eve oyuncu, 1 milyon liralık dekorasyon yaptırmıştı. İkiz kızları Maya ve Toprak’ın okula başlamasının ardından Büyüküstün’ün kızlarının tatillerinde soluğu Paris’te almayı planladığı konuşuluyor.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu