Magazin

Tuba Büyüküstün’ün adı kaldı!

Oyuncu çift Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak, kısa süreli birlikteliklerini 2011 yılında nikah masasına taşımıştı. Paris’te  hayatını birleştiren iki ünlü oyuncu, gelinlik ve damatlıkla fotoğraflarının çekilmesini engellemeye çalışmış hayranları ve güvenlik görevlileri arasında kriz çıkmıştı. Evlendiğinde ikiz kızları Toprak ve Maya’ya hamile olan Tuba Büyüküstün, nikahtan aylar sonra kızlarını dünyaya getirmişti. Çocukları ile mutlu aile tablosu çizen çift, 2017 yılında ayrılmaya karar verip boşandı. Maya ve Toprak’ın velayeti ise anne Tuba Büyüküstün’de kaldı. İkilinin ihanet yüzünden ayrıldığı konuşuluyordu.

Boşanma sonrası kızları için bir araya gelmeye devam eden eski eşler, önceki aylarda ikiz kızları Maya ve Toprak’ın yıl sonu gösterisi için bir araya gelmişti. Gösteri sonrası magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlamazken kızları ile birlikte alandan ayrılmıştı.

Tuba Büyüküstün, Onur Saylak’tan boşandıktan 6 ay sonra işletmeci Umut Evirgen ile aşk yaşamaya başlamıştı. 1.5 yıldır birlikte olan Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak çiftinin zaman zaman ayrıldığı iddia edilse de ikili her seferinde birlikte görüntü vermişti. Saylak ise Tuba Büyüküstünden boşandıktan sonra menajerlik şirketinde çalışan Gözde Yılmaz ile yeni bir aşka yelken açmıştı.

EVLİLİK BİTTİ, DÖVME SİLİNMEDİ

Yeni sezonda Şükran Ovalı ile ‘Evlat’ isimli tiyatro oyununda yer almaya başlayan Onur Saylak’ın önceki günlerde bir dergi için yaptığı çekimin fotoğraflarında bir ayrıntı gözlerden kaçmadı. İkiz kızları doğduktan sonra kızları ve o dönem ki eşi Tuba Büyüküsütün’ün isimlerinin baş harflerinin yer aldığı ‘TMTO’ dövmesini yaptırmıştı. Ünlü oyuncunun boşanmanın ardından dövmeyi sildirmediği görülmüştü.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı