TUBA BÜYÜKÜSTÜN’E UNICEF ŞOKU!

Son zamanlar da özel hayatıyla manşetlerden düşmeyen güzel oyuncu Tuba Büyüküstün, prestjini kaybetti. Onur Saylak'la ikiz kızlarına rağmen 6 yıllık evliliğini geçtiğimiz aylarda bitiren Büyüküstün, iddialara göre henüz boşanmadan işletmeci Umut Emirgen'le yeni bir aşka yelken açmıştı. Gizli aşk yaşayan ikili, gazeteciler tarafından görüntülenince devreye Evirgen girmiş ve Hürriyet muhabiri İsmail Bayrak'ın fotoğraf makinesini adamlarıyla gasp ettirmişti.

2014'TEN BERİ UNICEF ELÇİSİ OLAN

Olay sonrası Evirgen, tutuklu olarak yargılanırken Tuba Büyüküstün de kayıplara karıştı. Tahliye olan işletmeci sevgilisiyle Fransa'da kısa bir tatil yapan oyuncuya bu olaylı aşkı itibar kaybettirdi. Türkiye'nin yanı sıra Arap dünyasında da büyük bir hayran kitlesine sahip olan oyuncunun adının karıştığı skandal olay sonrası UNICEF Türkiye, iddiaya göre radikal bir karar aldı. 2014'ten beri UNICEF'in 'İyi Niyet Elçisi' olan Büyüküstün'ün bu görevine son verileceği öne sürüldü.

Sansasyonel aşk hayatıyla gündemden düşmeyen Büyüküstün'ün yerine de özel yaşamını gözlerden uzak yaşayan başarılı oyuncu Serenay Sarıkaya'nın getirileceği konuşuluyor…