Magazin

Tuba Büyüküstün’den mesajlı yanıt!

Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün, sevgilisi Umut Evirgen ile önceki gün Atatürk Havalimanı’nda kameralara yakalandı. Uçuş öncesi bilet almadıkları için, bilet sıkıntısı çeken ikili, yaklaşık 1 saatlik arayışın ardından uçak bileti buldu. İkilinin endişeli halleri ise gözlerden kaçmadı.

Çift, yanında taşıdıkları valizi, havalimanı görevlilerine teslim ettikten sonra kontrollerden geçti. Business Class’dan uçak bileti alan çiftin, İtalya’nın Venedik kentine uçtukları ortaya çıktı.

Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün’ün telefonu bir an bile bırakmaması, dikkatlerden kaçmadı. Muhabirlerin sorularını “Çok önemli mesaj yazıyorum arkadaşlar, yazacağım şeyleri unutup kafam karışmasın lütfen, başka bir zaman konuşuruz” diyen Tuba Büyüküstün, tüm soruları yanıtsız bıraktı.

Tuba Büyüküstün’ün sözleri üzerine Umut Evirgen “Tuba hanım konuşsun, ben bir şey söylemek istemiyorum” diyerek topu yeniden Tuba Büyüküstün’e attı. Uçuşlarına 2 saat kala havalimanından “Karnımız acıktı” diyerek ayrılan ikili, gözlerden kayboldu.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu