Medya

Tuba Büyüküstün’den Engin Akyürek açıklaması!

Tuba Büyüküstün, Türkiye‘yi de etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle kızlarıyla kapandığı evinde, sosyal medyadan canlı yayın yaparak hayranlarının sorularını yanıtlıyor. Güzel oyuncu, bir soru üzerine yıllardır kıyaslandığı meslektaşı Beren Saat‘i tanıdığını söylerken, yorum yapmaktan kaçındı.

Salgın geçtiğinde yurt dışına çıkarken artık yanına maske ve eldiven alacağını vurgulayan Büyüküstün, “Yurt dışına gidersem kriterim ne olur bilmiyorum ama virüs geçtiği zaman sanırım hepimiz kullanmasak bile yanımıza maske ve eldiven alacağız. Bu dönem bize böyle bir deneyim ve alışkanlık verdi sanırım” dedi.

37 yaşındaki oyuncu, 2014-2015’te yayınlanan ‘Kara Para Aşk’ dizisindeki rol arkadaşı Engin Akyürek‘le bir projede tekrar oynamak istediğini açıkladı. Ünlü oyuncu “Bir dönem üniversitelerde bile incelenmişti o iki karakterin arasındaki durum. İlişki açısından çok gerçekçi görünüyor, etkileyici diye. Engin ile güzel bir uyumumuz olmuştu. Tekrar oynamak isterim tabii ki.” ifadelerini kullandı.

Tuba Büyüküstün, şiddet gören kadınların durumunu anlatan bir projede yer alıp almayacağıyla ilgili olarak, “Aslında bu derin bir konu, kendi aramızda da konuşuyoruz. Günümüzde kadınlar fiziksel ya da psikolojik şiddete uğruyor. Aslında yanımızda kimse olmadığı için psikolojik şiddeti kimse de görmüyor ama bunu küçümsememek gerek. En az fiziksel şiddet kadar insanın içini çürüten bir şey bu durum. Hadi dikkat çekelim diye yapılacak bir şey değil. Eğer anlatılacak bir konu varsa, yapılır tabii ki” şeklinde konuştu.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı