Magazin

Tuba Büyüküstün ve Umut Evirgen Londra’da!

Yeni sezonda hem televizyon hem dijital platformda yeni bir projede yer almayacağı bilinen Tuba Büyüküstün şu sıralar 1.5 yıllık sevgilisi Umut Evirgen ile Londra’da tatil yapıyor. Sık sık yurtdışına tatile giden ve gözlerden uzak zaman geçirmeyi seven ikili, İngiltere’de sonbahar mevsiminin tadını çıkarıyor. Birlikte bir de mutluluk pozu paylaşan çifti Tuba Büyüküstün’ün hayranları yorum yağmuruna tuttu. Sürekli olarak ayrıldıkları yönünde haberlere Tuba Büyüküstün ve Umut Evirgen çifti, magazin basınının önünde ve sosyal medyada aşk pozları vermeye devam ediyor. İkili, yaz aylarının başında Amerika’ya tatile gitmişti. ABD’de saçlarına rasta yaptıran ve salaş tarzı ile dikkat çeken Tuba Büyüküstün ve Umut Evirgen, burada da çekildikleri fotoğrafları sosyal medyadan yayınlamayı ihmal etmemişti.

PARİS’TEN 7 MİLYON LİRAYA EV ALMIŞTI…

İkiz kızları Toprak ve Maya ilkokula başlayan Tuba Büyüküstün, hem kızları hem de sevgilisi Umut Evirgen ile sürekli olarak Avrupa’nın farklı şehirlerine gidiyor. Özellikle Fransa’yı çok seven güzel oyuncu, Paris’ten 7 milyon liraya bir ev satın almıştı. Büyüküstün, evinin dekorasyonu içinde 1 milyon lira harcamıştı. Evinin her ayrıntısını düşünen oyuncu, hiçbir masraftan kaçmayarak servet ödedi. Büyüküstün kızlarının okul tatillerini Paris’te geçirecek.

Televizyondaki son projesi olan ve Kıvanç Tatlıtuğ ile başrol oynadığı Cesur ve Güzel dizisi 2017 yılında final yapan Tuba Büyüküstün, bir süre setlere ara verdi. Netflix için hazırlanan ve Osmanlı Devleti’nin yükselişini anlatan 6 bölümlük belgeselde yer aldı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu