Magazin

Tuba Büyüküstün, Umut Evirgen’e mesaj mı verdi?

Uzun süredir ekranlardan uzak kalan ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün, Star TV’de yayınlanacak olan Menajerimi Ara dizisinde konuk oyuncu olacak. Dünyanın her yerinden büyük bir hayran kitlesine sahip olan ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün, dizinin ilk bölümünde kendi kimliğiyle konuk olacak. Yayınlandığı ülkelerde izlenme rekorları kıran Call My Agent isimli dizinin, Ay Yapım imzalı Türkiye uyarlaması olan Menajerimi Ara dizisinin oyuncu kadrosunda Barış Falay, Canan Ergüder ve Fatih Artman Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi isimler yer alıyor.  Merakla beklenen ve hazırlıkları devam eden dizi de Tuba Büyüküstün dışında kendisini oynayacak bir diğer isim ise Çağatay Ulusoy olacak.

Sürekli bir yapımda yer almak istemeyen ve son olarak Netflix’in 6 bölümlük belgeseli  Netflix yapımı Rise of Empires: Ottoman  ile hayranlarının karşısına çıkan güzel oyuncu, pandemi döneminde sosyal medyayı aktif kullanmaya başlamıştı. Instagram’ın yanı sıra bir de YouTube kanalı açan Büyüküstün, tüm dünya üzerinde bulunan hayranları bu şekilde buluştu. Hayatı hakkında bilinmeyenleri anlatan ünlü oyuncu, aynı zamanda kadın sorunlarına kadar uzanan birçok konuyu da ele aldı. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Dekorları ve Kostüm Tasarımı bölümünden mezun olan Tuba Büyüküstün, aynı zamanda pandemi dönemini değerlendirerek yağlı boya çalışmaları yaptı. Oyuncu yaptığı eserlerin sergisini de açacak.


Öte yandan Tuba Büyüküstün bu süreçte aşkta kaybetti. Büyüküstün, eski eşi Onur Saylak’tan boşandıktan sonra aşk yaşamaya başladığı 3 yıllık sevgilisi Umut Evirgen ile yollarını ayırdı. İlk olarak ikilinin Umut Evirgen’in sosyal çevresine aşırı düşkünlüğü yüzünden ayrıldığı iddia edildi. Bir diğer iddia ise Tuba Büyüküstün sevgilisi Umut Evirgen‘i Defne Samyeli ve kızlarını evinde konuk ettiği için terk etti. Bir magazin hesabının iddiasına göre, Umut Evirgen geçtiğimiz yıllarda da kıskançlık krizine sebep olduğu yönünde haberleri çıkan Defne Samyeli ve kızlarını evine davet etti. Deren Talu ve Derin Talu, Umut Evirgen’in evinden fotoğraflar paylaşınca, Tuba Büyüküstün bu duruma çok sinirlenmiş ve çıkan tartışma sonucu ikili ilişkilerine noktayı koymaya karar verdi.

“SEN HEP AKLIMDASIN!”

Birkaç ay önce Umut Evirgen ile ilişkisini noktalayan Tuba Büyüküstün, önceki gün manidar bir paylaşım yaptı. Tuba Büyüküstün, sosyal medya hesabından yönetmen Ferzan Özpetek’in “Bir Nefes Gibi” romanını okurken çektiği selfie’yi paylaştı. Oyuncu paylaşıma kitaptan şu sözleri not olarak düştü:

“Sabah uyanır uyanmaz seni düşünüyorum. Yataktan kalkınca ne yaptığını, kahvaltıda ne yediğini merak ediyorum. Belki serin geldiği için üstüne bir kazak almışsındır. Belki bazen beni düşünüyorsundur. Oysa sen hep aklımdasın. Garip değil mi?”

İlgili Haberler

Başa dön tuşu