TUBA BÜYÜKÜSTÜN SEVGİLİSİ UMUT EVİRGEN İÇİN TANIKLIK YAPTI!

Takip Et:

 Tuba Büyüküstün ve adının aşk dedikodularına karıştığı işletmeci Umut Evirgen 18 Haziran'da Emirgan'da bir mekanda görüntülenmişti. Olayın ardından Evirgen'in korumaları olduğu iddia edilen iki kişi, magazin muhabirleri İsmail Bayrak ve Aydın Hamza'nın içinde olduğu aracı kovalamaya başlamış, aracın önünü keserek silah zoruyla Bayrak'ın fotoğraf makinesini gasp etmişti.

‘Umut yerinden bile kalkmadı’

Gazetecilerin şikayeti üzerine Evirgen ve korumaları olduğu iddia edilen Doğan Akbaş ile Ahmet Fatih Baltacı tutuklanmış, ilk duruşmada tahliye edilmişlerdi. Sanıkların yargılandıkları davanın karar duruşması dün görüldü. Duruşmaya Umut Evirgen katılmazken, Tuba Büyüküstün ve 2 kişi dinlendi. Güzel oyuncu, “Olay günü Umut ile kahvaltı ediyorduk. Gazetecilerin fotoğraf çektiğini duymadım. Umut karşımda oturuyordu. Yerinden bile kalkmadı. Doğan ile Fatih'in de bir yere gittiğini görmedim. Eve gidince haberlerde izledim.

'ŞAŞKINDI, ANLAMAYA ÇALIŞTI'

Bu olaylardan hiç haberim olmadı. Olay sonrası Umut ile ne olduğunu konuştuk. Şaşkındı, o da bilmiyordu. Anlamaya çalıştık” dedi.

Davayı karara bağlayan mahkeme, Umut Evirgen ve Ahmet Fatih Baltacı'nın atılı suçu işledikleri sabit olmadığı gerekçesiyle beraatlerine hükmetti.

Sevgilisine şahitlik yapmak için mahkemeye gelen Büyüküstün'e koruma ordusu eşlik etti…(Güneş)