Tuba Büyüküstün New York’ta kendini aştı!

Sevgilisi Umut Evirgen ile New York'a tatile giden Tuba Büyüküstün, saç stili ile hayranlarını şaşırttı...

İşletmeci sevgilisi Umut Evirgen ile uçakta kavga ettiği haberleriyle magazin gündemine gelen Tuba Büyüküstün, önceki günlerde sevgilisinin sahibi olduğu mekandan çıkarken görüntülenmişti. Mekandan Evirgen ile kol kola çıkan Büyüküstün, iddialara bu şekilde cevap vermişti. Umut Evirgen ile birlikte Amerika’ya tatile giden güzel oyuncu, New York stilini Instagram hesabı üzerinden takipçileri ile paylaştı.

Saçlarını Afrika örgüsü yaptıran oyuncu, o hallerini “New York’a gelmişken neden olmasın?” notuyla paylaştı. Başarılı oyuncuyu ilk kez bu tarzda gören hayranları, Büyüküstün’e yorum yağdırdı.

Hayranlarının ekranlara dönmesi için baskı yaptığı Büyüküstün, Netflix’de yayınlanacak olan 6 bölümlük bir belgeselde Fatih Sultan Mehmet’in üvey annesi Mara karakterini canlandırmıştı. Güzel oyuncu Mara karakteri  hakkında “Uzun zamandır ilk defa bu kadar bir karakterden etkilendim. Ayrılırken zorlandım, üzüldüm. Aynaya baktım bu kadını son kez görüyorum, öyle çıkardım falan kostümleri. Çok keyifli çektim, ben kendi adıma iyi de bir şey çıkacağını düşünüyorum” ifadelerini kullanmıştı.