Magazin

Tuba Büyüküstün hayranlarını sevindiren haber!

Son yıllarda dijital dünyanın en çok kullanılan mecra olmasıyla birlikte ünlü isimler de kendi medya organlarını yaratmış oldu. Açıklamalarını, duyurularını sosyal medyadan yapmaya başlayan ünlü isimler, birer birer YouTube kanalı açmaya da başladı. Bu isimlerden sonuncusu ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün oldu.

Kanalının ilk videosunda; Ercan Saatçi’nin 1995 yılında çıkardığı ‘Sayenizde’ adlı şarkıyı Özer Atik’le birlikte yeniden söyleyen Tuba Büyüküstün, kanalının duyurusunu  “Aramızda yeni bir kanal oluşturmak istedim. Çok heyecanlıyım. Kısa sürede bu yaratımda yanımda olan herkese çok teşekkür ederim. Hayatın her anı bir deneyim. Paylaştıklarınla güzelleşen” sözleriyle yaptı. Güzel oyuncunun video klibinin yönetmenliğini de sevgilisi Umut Evirgen üstlendi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu