Tuba Büyüküstün eski eşi Onur Saylak’a gönderme mi yaptı?

Tuba Büyüküstün'ün eski eşi onur Saylak'ın üçüncü kez baba olacağı haberinden sonra kızları ile yaptığı paylaşım Saylak'a gönderme olarak algılandı...

Takip Et:

Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak çifti 2012 yılında Paris Konsolosluğu’nda evlenmiş ve evlendiklerinde hamile olan Büyüküstün, nikahtan birkaç ay sonra ikiz kızları Toprak ve Maya’yı dünyaya getirmişti. Oyuncu çift 2017 yılında anlaşmalı olarak boşanmıştı.

Büyüküstün daha sonra işletmeci Umut Evirgen’le yeni bir aşka yelken açtı. Onur Saylak ise 2 yıl önce gönlünü menajer Gözde Yılmaz’a kaptırdı. İş arkadaşlığı zamanla aşka dönüşen çift, uzun süredir Saylak’ın Bağdat Caddesi’ndeki evinde birlikte yaşıyor. Mutlu bir birliktelik sürdüren ikili, çocuk beklediği ve Gözde Yılmaz’ın 2 aylık hamile olduğu öğrenildi.

“EN İYİ DOSTLARIM, SIRDAŞLARIM, ARKADAŞLARIM…”

Haberin duyulmasının ardından Tuba Büyüküstün, Instagram sayfasında kızları ile videosunu paylaştı. Güzel oyuncu videonun altına “En iyi dostlarım, sırdaşlarım, arkadaşlarım… Ve günlerden bir gün biz yine sarmaş dolaş dolaşırken… “ notunu düştü. Büyüküstün‘ün bu paylaşımı eski eşine gönderme olarak yorumlandı.