Medya

TUBA BÜYÜKÜSTÜN ‘DAHA’ FİLMİNİN PRÖMİYERİNE DAVET EDİLMEDİ!

Onur Saylak, ikiz kızlarının annesi ve 6 yıllık eski eşi Tuba Büyüküstün'le köprüleri yaktı…

 


Saylak, 5 Haziran'da boşandığı Büyüküstün'ün evli oldukları dönemde şu an cezaevinde bulunan işletmeci Umut Evirgen'le yasak aşk yaşadığını öğrenince eski eşini defterden sildi.

YÜZÜNÜ GÖRMEK İSTEMİYOR!

Yönetmenliğini üstlendiği film 'Daha'nın dünya prömiyeri için önceki gün Çek Cumhuriyeti'ne giden Onur Saylak, iddialara göre filmin kadrosunda yer alan Tuba Büyüküstün'ün gelmesini istemedi. Yeni filmini 52'nci Karlovy Vary Uluslarası Film Festivali'nde görücüye çıkaran Onur Saylak'ın bu kararında iki şey etkili… Saylak'ın yakın çevresinden edinilen bilgiye göre; her ne kadar basında boşandıktan sonra görüştüklerine dair haberler çıksa da ünlü oyuncu, aldatıldığı için Büyüküstün'ün yüzünü dahi görmek istemiyor.

 


'FİLMİN ÖNÜNE GEÇMESİN'

Evirgen'le aşkı ortaya çıkınca kayıplara karışan Büyüküstün'ün galaya katılmamasının ikinci nedeni de Onur Saylak'ın "Tuba, filmin önüne geçebilir" demesi… Tüm bu nedenlerden dolayı, filmin Çek Cumhuriyeti'ndeki dünya prömiyerinde gözler Tuba Büyüküstün'ü arasa da yerinde yeller esiyordu…

Büyüküstün ise sadece Saylak'ın instagram paylaşımını beğenerek filme destek verdi. Gazetecileri gasp ettiği iddiasıyla cezaevine giren genç sevgili Evirgen'in ilk duruşması ise 17 Temmuz'da.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu