Tuba Büyüküstün ağlayarak veda etti!

Ottoman Rising'in Mara Hatun'u Tuba Büyüküstün'ün belgesel çekimlerinin bitiminde gözyaşlarını tutamadığı öğrenildi...

Takip Et:

Netflix’in Türk yapımı ilk belgeseli olan Ottoman Rising’in çekimleri aylar öncesinde tamamlandı. Adı Efsane isimli dizi ile tanınan ve son olarak yine Netflix yapımı olan Hakan Muhafız’ın oyuncu kadrosunda yer alan Cem Yiğit Üzümoğlu’nun Fatih Sultan Mehmed’i canlandırdığı Ottoman Rising’in en dikkat çeken oyuncusu ise Tuba Büyüküstün olmuştu. 6 bölüm uzunluğunda olan belgeselde Fatih Sultan Mehmed’in üvey annesi Mara Hatun’u canlandıran Tuba Büyüküstün’ün sette çekilen fotoğrafları geçtiğimiz günlerde sosyal medyada yayılmıştı.

TUBA’NIN SON SET GÜNÜ DUYGUSALLIĞI

Ortaya çıkan fotoğraflarda o döneme ait kıyafetler içerisinde olduğu görülen ünlü oyuncunun eklerle uzatılan saçları da dikkat çekmişti. Ne zaman yayınlanacağı henüz belli olmayan Ottoman Rising’in son çekim gününde Tuba Büyüküstün’ün gözyaşlarını tutamadığı öğrenildi. Son zamanlarda bir tek Ottoman Rising’de yer alan güzel oyuncu, rolünü o kadar çok benimsedi ki ayrılmakta güçlük çekti.

Tarihe olan ilgisi bilinen Tuba Büyüküstün, geçtiğimiz aylarda verdiği bir röportajda Mara Hatun karakterinden çok etkilendiğini belirtmişti. Ekip olarak iyi bir iş çıkardıklarını söyleyen ünlü oyuncu, Mara Hatun karakterinden ayrılırken çok üzüldüğünü ifade etmişti. 2017 yılında final yapan Cesur ve Güzel dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ ile başrol oynadıktan sonra bir tek Netflix’ten gelen teklifi kabul eden Tuba Büyüküstün, birçok teklifi ise geri çevirmişti. Yeni sezonda ekranda olmayacağı bilinen ünlü oyuncunun hayranları şimdiden merakla Ottoman Rising’in yayınlanmasını bekliyor.