Tuba Büyüküstün 6 yıl önce yaşadığı büyük gururu unutamıyor!

Takip Et:
Tuba Büyüküstün 6 yıl önce yaşadığı büyük gururu unutamıyor!
Tuba Büyüküstün 6 yıl önce yaşadığı büyük gururu unutamıyor!

Magazinn / Ayrıntı – Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün son dönemde dizilerde kısa müddetler bulunuyor. 6 kısımlık Netflix’in Rise of Empires Ottoman adlı yapımın yanı sıra geçtiğimiz haftalarda Menajerimi Ara dizisine misafir oyuncu olarak katılan Tuba Büyüküstün, hayranları ile yine buluşmuştu.

Bu günlerde daha önceki günlerdeki hoş hatıraları sosyal medyadan paylaşmakta olan oyuncu, Kara Para Aşk dizisiyle anılarını yoklamıştı.Ünlü oyuncunun hayranları da dünya çapında büyük zafer kazanan bu diziyi bir defa daha andırmıştı.

Tuba Büyüküstün, bu sefer de hayranlarını 2014 senesine götürdü.
Oyuncu, en iyi bayan oyuncu adayları arasındaydı.

Tuba Büyüküstün’ün takipçileri ise o günleri hala dün gibi andırıyor. Bir izleyicinin şu yorumu pek çok takipçinin de duygularını ifade ediyor:

“Bunu ilk izlediğim anı unutamam. Tüylerim diken diken, gözlerim dolu dolu ve tıpkı bir anne gibi evladı başarınca sezer ya aynen öyle onurlu…Sen her zaman daha iyilerine layıksın Tuba. Abartsız kalbinden oynuyorsun. Bir programda kendime dahi sesli açıklayamadığım hayallerim var demişsin, kariyerinle alakalı umarım onlar teker teker hakikat olmuştur ve olacaktır da…”

2014 senesinde New York Hilton Hotel’de tertip edilen mükâfat merasiminden ünlü oyuncu eli boş dönmüştü.