Magazin

Tuan Tunalı evlilik hazırlıklarına başladı!

Deniz Yıldızı isimli dizinin setinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Hazal Filiz Küçükköse ve Tuan Tunalı çifti 2014 yılında dünyaevine girmişti. Mutlulukları 4 yıl süren ikili 2018 yılında olaylı bir şekilde boşanmıştı. Birçok iddia ile gündeme gelen eski eşlerden Hazal Filiz Küçükköse geçtiğimiz yaz işletmeci Alp Güler ile aşk yaşamaya başlamıştı.

“EVLENMEYİ ÇOK İSTİYORUZ!”

Hazal Filiz Köse’nin yeni ilişkisinin ardından Tuan Tunalı da aradığı mutluluğu buldu. Birkaç aydır Rus model Yana Mazanova ile birlikte olan ünlü oyuncu, önceki gün sevgilisi ile birlikte bir açılışa katıldı. Magazin muhabirleri ile sohbet eden Tunalı, ilişkisi hakkında da konuştu. Ünlü oyuncu evlilik yönünde gelen bir soruya “Evlenmeyi çok istiyoruz. Hatta ufaktan çalışmalara başladık.” yanıtını verdi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu