Medya

TRT1’deki Kalk Gidelim dizisi büyük telaş var!

TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1 ekranlarının hoşlanılan, akılda oyuncu kadrosu ve eforlu öyküsüyle izleyicilerine neşeli anlar yaşatan, aile komedi dizisi “Kalk Gidelim” surat yirmi dördüncü kısmıyla 15 Ekim Perşembe günü, başka bir deyişle yeni gününde ekranlara geliyor. Kalk Gidelim’in yeni kısmında neler olacak? Sevda’nın Kovit olmasından dolayı Mustafa Ali’yi mesul yakalayan Seyfettin, şirket içinde Mumu’ ya holleri dar eder. Kovalamacanın Sevda’nın kovit olmasından dolayı yaşandığını kavrayan İsmail bir anda panik olur ve “acil kodu” ile şirketi boşaltıp herkese 14 gün yönetimsel izin verir.

Köye dönerken herkesi arayıp ortalığı ayağa kaldıran Seyfettin, Halim’ i şipşak annesinin yanını yollar.
Henüz bu aslı yalnızca Nurcan öğrenmektedir. Dalgiller tarafında bunlar yaşanırken Ercan ise emekçileri bağışlaması mevzusunda Meryem’ i ikna eder.

Duru, Badegül ve Dudu’da evlilik yıldönümü telaşı vardır. Badegül’ün Halim’ den isteği bellidir. Duru, Veli Ankara’ da olduğu için bu seneyi pas geçeceğini düşünür. Dudu ise Şakir’in epopesi bir evlilik yıldönümü hazırlığında olduğunu öğrenir. Şakir ve Dudu birbirlerine saklı “süprayzlar” hazırlarken işin dozunu kaçırırlar.

Seyfettin, bir yandan Mumu’nun peşinde olduğu küpü Mumu’ dan habersiz ele geçirir ve evde küpü gizleyecek yer arama telaşına düşer.
Karısının rahat istirahat etmesi için uygun civar hazırlar. Sevda eve geldiği anda Hatice ana öyle bir cümle kurar ki Seyfettin için güç saatler başlar. Zira bu söz suratından Sevda Seyfettin’ i yanlış kavramıştır. Üstelik Nurcan, Sevda’ nın kovit değil de apayrı bir hastalığı olduğu ve hekimi yanlış kavradığı haberiyle gelince Seyfettin için geceler zindan olur.

Kalk Gidelim yeni kısmıyla 15 Ekim Perşembe Saat 20.00’de TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1’de…

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu