Medya

TRT1 dizileri Sevda Erginci ve Farah Zeynep Abdullah’a çok iyi geldi

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – İkisi de zaferli, ikisi de becerili, ikisi de hoş… Sevda Erginci ve Farah Zeynep Abdullah’tan bahsediyoruz. iki ünlü ad da TRT1’in yeni sezondaki dizilerinin favorisi konumunda…

Sevda Erginci, Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Turna karakterine yaşam veriyor. Oyuncu, Yasak Elma’nın ardından geçen sezon Sevgili Geçmiş dizisinde yer almış ama yapım kısa süreli olmuştu. Bu sefer ise Erginci, bütün de aradığı gibi bir role kavuştu.
At binme mevzusunda kendini bayağı geliştiren oyuncu, ayrıca kılıç dersleri de aldı. Erginci, dizideki performansı ile de hayranlarından büyük takdir bakıyor. Sosyal medyada atıyla beraber sevimli bir paylaşım yapan oyuncuya, takipçileri kalp bıraktı.

TRT1 dizleri Sevda Erginci ve Farah Zeynep Abdullah'a çok iyi geldi 1

TRT1’in Salı akşamları ekrana getirdiği Masumlar Apartmanı dizisinde ise Farah Zeynep Abdullah hem hüneri hem de hoşluğu ile göz dolduruyor.
Farah Zeynep Abdullah sahnelerdeki performansı ile sanki rol yapmıyor da İnci karakterini yaşıyor gibi…

Hoşluğu ile de büyüleyen oyuncu, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla da takipçilerinin dilinden düşmüyor. Oyuncu, “Dalış” anekdotu ile aşağıdaki pozunu yayınladı ve binlerce de alkış aldı.

TRT1 dizleri Sevda Erginci ve Farah Zeynep Abdullah'a çok iyi geldi 2

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu