Medya

TRT1 dizilere duymuyor, bir günlük dizi daha geliyor; Acemi Anneler!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Bu sezon TRT1 diziler mevzusunda öyle büyük adımlar attı ki, özel kanallar dahi bu kadarını yapamadı. Uyanış Büyük Selçuklu ve Suçsuzlar Apartamanı ile tüm reytingleri alt üst eden TRT1, pek çok değişik diziye de kapılarını açtı.

Yeni başlayacak Gönül Dağı, yayınlara devam edilen Kalk Gidelim, Payitah Abdülhamid, Benim Adım Melek, Tövbeler Olsun, Türkan Hanım’ın Konağı, Seksenler dizilerinin yanı sıra Tutunamayanlar da TRT1’in dizi listesinde bulunuyor.
Seksenler ve Türkan Hanım’ın Konağı gibi Acemi Anneler de hafta içi her gün yayınlanacak. Acemi Anneler adlı yeni diziden ilk görüntüler paylaşıldı. Hafta içi her gün öğlen saatlerinde izleyicilerle buluşacak olan yeni dizi dikkatleri çekti.

19 Ekim’den itibaren 15.45’te izleyicilerle buluşacak olan dizide reel arkadaşlıklar, yaşanmışlıklar ve birbirinin elini sıkıca yakalayan acemi anneler var.

Analığın sımsıcak yolculuğuna tanık olacağımız ‘Acemi Anneler’ 19 Ekim’den itibaren hafta içi her gün 15.45’te TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1’de!

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu