Tövbeler Olsun dizisinde işler fena karıştı!

Takip Et:
Tövbeler Olsun dizisinde işler fena karıştı!
Tövbeler Olsun dizisinde işler fena karıştı!

TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1 ekranlarında yayınlanan, sıcacık aile öyküsüyle izleyicilerine neşeli anlar yaşatan, aile komedi dizisi “Tövbeler Olsun”, dokuzuncu kısmıyla ekranlara geliyor. 4 Ekim Pazar akşamı saat 20.00’de ekranlara gelecek olan “Tövbeler Olsun”un yeni kısmında neler olacak:

Osman’dan helallik alması giderek güçleşen Namzet, şimdi de geçmişe dönüp helallik almanın yollarını arayacak; ortaklıklarının bozulmasının nedeni olarak baktığı bir yanılgıyı karşılama etmeye çalışacaktır.

Bu sırada Latife ve Hülya ise sürpriz bir biçimde iş birliği yapmaya karar vereceklerdir.
Nazmiye ve Anıl’ın giderek daha da yakınlaşması Ertan’ın dikkatini sürüklemeye başlayacaktır.

Namzet’in geçmişi karşılama etme serüvenine Osman’ı da dahil etmesiyle işler daha da çok karışır. Bu kez iki daha önceki dostun becerilerini ortaklaşa göstermesi gereken güçlü bir imtihanı vardır. Neşe’nin sürpriz davetine katılmak isteyen Hülya ise beklenmedik bir kaza ile güç gidişatta kalacaktır.

Namzet bu kez Osman’dan helallik alabilecek mi? Hülya ve Latife, Buğra ile Aylin’i birbirlerinden uzaklaştırmak için ne yapacak? Kadir ve Buğra’yı bekleyen makûs vaka ne? Osman ve Namzet ’in beraber verdikleri büyük gayret geçmişteki kusuru karşılama edebilecek mi?

Tüm bu suallerin yanıtı 4 Ekim Pazar Saat 20.00 de TRT1 ‘ de…

Başrollerini Güven Kıraç, İpek Tuzcuoğlu ve Erkan Can’ın paylaştığı Tövbeler Olsun dizisinin oyuncu kadrosunda Çiçek Dilligil, Seda Türkmen, Sercan Badur, Naz Çağla Irmak, Mert Carim, Merve Erdoğan, Ünal Silver, Mert Denizmen, Batuhan Aydar, Kerem Muslugil,Tolga Canbeyli, Cansu Kurgun, Ozan Güçlü, Semiha Bezek ve Duru Baykal gibi birbirinden zaferli adlar da yer alıyor…

.