Medya

Tövbeler Olsun 8. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Namzet Yine Bir Günahıyla Daha Yüzleşiyor!

TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1’in hoşlanılan dizisi Tövbeler Olsun 8. kısmıyla bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Namzet ile Osman, tavla oynamak için karşı karşıya kazanç. Her iki tarafında tavla mevzusunda iddialı olmasından babasına güvenen Sinan iddiaya girer. Osman, Namzet’i tavlada yener. Sinan ise, bıyıklarını kestirmek zorunda kalır. Tövbeler Olsun 8. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Namzet, yeniden bir günahıyla daha yüzleşiyor. İstanbul’un en iyi köftecisinin yönteminin yok olmasına neden olan Namzet, bakalım seneler sonra da olsa kusurunu karşılama edebilecek mi?

Pazar Dizileri 2020

Namzet Yeniden Bir Günahıyla Daha Yüzleşiyor!

Tövbeler Olsun 8.
fragmanında; Namzet ile Osman, bir köfteciye gidiyor. Adam, süreyi zamanında bir adamın babasının köftesini hoşlanıp tanımını istemiş ve tanımın yazılı olduğu kağıdı almaya çalışırken tanım ocakta yanmıştır. Osman, o adamın Namzet olduğunu anımsıyor. Namzet, o köftecinin yine haysiyetini kazanabilmesi için o özel tanımın peşine düşüyor. Latife ile Anıl, yakınlaşmaya başlıyor.

İşte Tövbeler Olsun 8. kısım 2. fragmanı….

 

TÖVBELER OLSUN 7. KISIM ÖZETİ!

Namzet, bir şeyler bilmesi için Buğra’yı iş yerine çırak olarak alır. Buğra ile Aylin, her fırsatta görüşmeye devam eder. Namzet, Osman’a seneler evvel komşusunun kendisine itimat ettiği papağanı götürüp tabiata bıraktığını andırdırır ve helallik istemeye ondan başlamasını ister.

Namzet, hakikatinde papağanı tabiata bırakmamıştır.
Aradan 20 sene geçmesine karşın kuşun yaşadığını bilen Namzet, onu alması için oğlunu ve şoförünü yollar. Ama kuşu alamıyorlar birde ondan dayak yerler. Namzet, kuşun onları bu hale getireceğine inanmaz ve Osman’la beraber benzinciye gider.

Onlarda dayak yeyince, son bir baskın daha yapıp kuşu almayı başarırlar. Namzet, kuşu sahibine götürüp ondan helallik ister. Öte yandan Nazmiye, şirketin avukatı Osman’ın iş birlikçisi Anıl’a fena halde aşık olur.
Nazmiye, Erkan’ı yemeğe davet eder.

Ertan, Anıl’a Nazmiye ile baş başa yemeğe çıkacaklarını açıklar. Anıl, onları çekemer. Nazmiye, Ertan’dan Anıl ile alakalı bilgi toplamasını yaşamında biri olup olmadığını bilmesini ister.

Tövbeler Olsun 8. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Sinan Girdiği Bahsi Kaybedince Bıyıklarından Oluyor!.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu