Magazin

Tövbeler Olsun 7. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Namzet İle Osman Benzinciyi Basmaya Gidiyor!

TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1’in beğenilen dizisi Tövbeler Olsun, 7. kısmıyla yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Bir bayan papağanının çalındığından davacı olur. Osman’da, Namzet’e helallik istiyorsa o bayanını papağanını tespit edip getirmesini ister. Namzet ve adamları papağanı tespit eder ancak, o papağan hepsini harap eder. Osman, onların halleri bakınca pek inanmaz. Ama kendisi de aynı gidişata düşer. Tövbeler Olsun 7. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Namzet ile Osman, benzinciyi basmaya gidiyor.

Pazar Dizileri 2020

Namzet Ile Osman Benzinciyi Basmaya Gidiyor!

Tövbeler Olsun 7.
fragmanında; Bir papağan herkesi harap ediyor. Her şeye karşın helallık almak isteyen Namzed, papağanı alma tasarısından vazgeçmiyor. Osman’da işin içine karışıyor ve papağanı almak için benzinciye baskın yapıyorlar.

İşte Tövbeler Olsun 7. kısım 2. fragmanı….

TÖVBELER OLSUN 6.
Oğlu Sinan’ın sipariş verdiği aygıtlardan büyük hasar ettiğinden haberi yoktur. Osman, sonunda Namzet’le ortak olmayı kabul eder. Ama kendi tasarımları kendi kaideleri geçerli olmak koşuluyla. Namzet, Osman’ı holdinge getirir ve ona bir oda tahsis eder.

Ama ortada ne akılda vardır. Nede tasarımları üretecek aygıt vardır. Osman, Buğra’ya elindeki yüzüğü gösterip kaç ayar olduğunu sorar. O da öğrenemeyince, Namzet oğlununu iş yapan biri olarak Osman’a tanıştırdığı için pişman olur.
Zira, hem Buğra’ya daha yakın olacaktır. Latife, Nazmiye’nin telefonda konuşmalarından onun yaşamında biri olduğu, hatta yakında evleneceğini varsayır. Latife, Nazmiye’nin yakında kimseye haber vermeden evleneceğini babasına anlatır. Namzet, kızının böyle bir şey yapacağına olasılık vermese de Latife’nin dediği yere gider.

Kızını bir adamla konuşurken bakan Namzet, gerçekten Nazmiye’nin kendisinden habersiz evleneceğini düşünmeye başlar. Namzet, kızının yanına gidip ne yaptığını sorunca, dükkanın üzerindeki tabelayı bakar.
Böylece, Latife, Nazmiye’nin babasının neden göz bebeği olduğunu anlar.

 Tövbeler Olsun 7. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Baskın Zamanı!.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu