Magazin

Topaloğlu, kendisinden boşanmak isteyen eşini ikna edebildi mi?

Mustafa Topaloğlu'nun, eşi Hasibe Toplaoğlu'nun avukatını arayarak, "Ben eşimi çok seviyorum. O benim ilk göz ağrım, boşanmayacağım" dediği öğrenildi. İstanbul 16. Aile Mahkemesi'nde görülen boşanma davasının ilk duruşmasına Mustafa Topaloğlu ve Hasibe Topaloğlu katılmadı.


Hasibe Topaloğlu'nun avukatı İpek Tokat'tan edinilen bilgiye göre, Mustafa Topaloğlu eşini boşanmama hususunda ikna etti. Süreçten zarar görmek istemeyen Hasibe Topaloğlu, kendisi boşanmak istemesine rağmen vazgeçti. Mustafa Topaloğlu dün avukat Tokat'ı arayarak, "Ben eşimi çok seviyorum. O benim eşimdir, ilk göz ağrımdır, iki çocuğumun annesidir. Boşanmayacağım'' dedi. Çiftin uzlaşmaya giderek dosyadan feragat ettikleri öğrenildi.

Dava 14 Şubat'ta açılmıştı!..


Hasibe Topaloğlu 14 Şubat Sevgililer Günü'nde İstanbul 16'ıncı Aile Mahkemesi'ne boşanmak için başvurmuş, iki taraf da boşanma protokolünü imzalamışlardı. Mahkeme, Hasibe Topaloğlu'nun davasından feragat ettiğinden, davanın reddine karar vererek Topaloğlu çiftinin boşanma davasını kapattı.

İkinci eşiyle yaşıyor!..

Topaloğlu'nun, resmi nikahlı eşi Hasibe Topaloğlu'dan olan 2 çocuğunun yanı sıra, birlikte yaşadığı ve kendisinden 25 yaş küçük dini nikahlı eşinden de 2 çocuğu var. Topaloğlu halen ikinci eşiyle yaşıyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu