Medya

Tolgahan Sayışman’ın Şeref Sözü için heyecan yüksek ama hala bir bilinmez var!

Şeref Sözü dizisinin fragmanları alaka bakıyor. Tolgahan Sayışman da hayranları tarafından yeni rolünde çok merak ediliyor. Dizinin görüntüleri de çok galibiyetli. Öykü mevzusunda bazı tenkitler olsa da yardım daha fazla. Ancak bir meçhul var ortada… Şeref Sözü ne zaman yayınlanacak, hangi gün izleyicilerle buluşacak? Bu ayrıntılar çok ehemmiyetli. Henüz açıklanmadı ama bu sezon dizi piyasasında tutunmak çok güç.

Yakında Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak, yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın hakikatleştirdiği ‘Şeref Sözü’nden soluk kesici yeni bir tanıtım yayınlandı.
Tanıtımın en sansasyonel cümlesi olarak Cihan Adabeyli’nin “Adabeyli Adası’nda hıyanetin karşılaması, kahpeliğin bağışlamayı olmaz!” sözleri öne çıktı.

Rejisörlüğünü Cevdet Mercan’ın üstlendiği, senaryosu Eda Tezcan imzalı ‘Şeref Sözü’nün kadrosunda Tolgahan Sayışman, Sude Güler ve Hülya Darcan, Aras Aydın, Hikaye Çelik, Meltem Gülenç, Umut Kurt, Toprak Sağlam, Bülent Düzgünoğlu, Mert Yavuzcan, Hülya Şen, Nazlı Çetin, Sıla Korkmaz, Begüm Alınca, Sahra Gümüş, Görkem Türkeş yer alıyor.

TIMS&B Productions proje için, Türkiye dizi tarihinde ilk defa 480 bin m2’lik bir adayı dev bir platoya dönüştürdü.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu