Tolgahan Sayışman ve oğlu Efehan’ı bir araya getiren dizi!

5 Mayıs'ta oğlu Efehan'ı kucağına alan Tolgahan Sayışman, minik bebeği ile birlikte yeni dizisi için kamera karşısına geçti...

Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi çifti mayıs ayında oğulları Efehan’ın doğmasıyla anne-baba olma mutluluğunu yaşamıştı. Birçok ünlü gibi çocuklarının yüzünü gizlemeyen ünlü çift, doğum sonrası Efehan’ın fotoğrafını sosyal medya hesaplarından paylaşmıştı.

TOLGA VE EFEHAN OYNADI, ALMEDA İZLEDİ

Gelecek sezon ‘Şampiyon’ isimli dizi ile ekranlarda yerini alacak olan Sayışman’ın TRT 1’de yayınlanacak dizide bölüm başı 65 bin lira alacağı konuşuluyordu. Çekimlerin başladığı ‘Şampiyon’da ‘Fırat Bölükbaşı’ isimli eski bir boksörü canlandıran ünlü oyuncu, 3 aylık oğlu ile birlikte kameralar karşısına geçti. Efehan, babasının dizideki oğlu ‘Güneş’in bebekliğini canlandırdı. Çekimler sırasında Efehan ile sete gelen Almeda Abazi, eşi ve minik oğlunu izledi.

1 YIL BOYUNCA DERS ALDI

Dizide oğlu için ringlere geri dönen bir boksörü canlandıran yakışıklı oyuncunun 1 yıl boyunca boks dersleri aldığı öğrenildi. Öte yandan dizide Tolgahan Sayışman’a usta oyuncu Erdal Özyağcılar da eşlik edecek.