Magazin

Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi’ye çirkin mesaj!

Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi çifti 2017 yılında Los Angeles‘ta dünyaevine girmişti. Çift, Mayıs 2019’da da ilk oğulları Efehan‘ı kucaklarına almıştı. Mutlu evlilikleriyle dikkat çeken çift, dün 1 milyon 700 bin TL’ye aldıkları son model bir ciple gündeme gelmişti. Haberin sosyal medyada yayılmasının ardından bir kullanıcı, çok çirkin bir yorumda bulundu.

“SENİN İÇİN DUA EDECEĞİM”

Almeda Abazi ve Tolgahan Sayışman için bir sosyal medya kullanıcısı, “Tez zamanda kaza geçirip ölmeniz dileğiyle…” yorumunda bulundu. Abazi ise bu yoruma kayıtsız kalamayarak, “Allah yardımcın olsun yazık sana güzel kardeşim, senin için bu gece dua edeceğim” ifadelerini kullandı. Çirkin yorumu yapan kullanıcıya ise tepki yağdı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu