Magazin

Tolgahan Sayışman sevenlerini endişelendirdi!

Tolgahan Sayışman ve Erdal Özyağcılar gibi isimlerin başrolünde yer aldığı ‘Şampiyon’ dizisi önceki günlerde seyircisi ile buluştu. Dizi ekibi ilk bölümü birlikte izlemek için bir otelde bir araya geldi. Sayışman’ın etkinlikte zor ayakta durması ve bir ara bayılacak gibi olması herkesi korkuttu. Yakışıklı oyuncu ile ekip arkadaşları ilgilendi. Sayışman, hasta ve yorgun olduğunu söyledi.

TOLGAHAN’IN HALİNE EŞİ ALMEDA İSYAN ETMİŞTİ…

Dizide Kafkas isimli bir boksörü canlandıran Tolgahan Sayışman, uzun süredir ‘Şampiyon’ için boks dersleri alıyordu. Dizide 4 aylık oğlu ile kameralar karşısına geçen ve bölüm başı 65 bin lira kazanacağı konuşulan oyuncunun dersler sonrası morluklar içinde kalan sırtını eşi Almeda Abazi yayınlamıştı. Abazi, “Tamam boks dedik, dizi dedik, odur budur şudur dedik. Kabul! Ama bu ne? Kocamı ne hale getirdin Şampiyon!” sözleriyle eşinin geldiği hale tepki göstermişti.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu