Tolgahan Sayışman ile Şeref Sözü çok iddialı geliyor, yeni fragman yakıyor!

Takip Et:
Tolgahan Sayışman ile Şeref Sözü çok iddialı geliyor, yeni fragman yakıyor!
Tolgahan Sayışman ile Şeref Sözü çok iddialı geliyor, yeni fragman yakıyor!

Magazinn / Ayrıntı – Show TV ekranında yeni bir dizi geliyor. Yakında izleyicilerle buluşacağı belirtilen dizinin başrolünde Tolgahan Sayışman bulunuyor. İzmir’in Dikili ilçesinin karşısında bulunan Kalem adasında çekimleri yapılan dizi, tesirli fragmanları ile göz doldurdu. Yeni fragman yayınlandı ve haberimizin devamında seyredebilirsiniz.

Cevdet Mercan’ın rejisörlüğünü üstlendiği, senaryosu Eda Tezcan imzalı ‘Şeref Sözü’nün zengin oyuncu kadrosu bulunuyor… Tolgahan Sayışman’a Sude Güler başrolde eşlik edecek.

Hem çekim niteliği hem değişik öyküsü hem de müzikleri ile daha şimdiden dikkati sürükleyen dizinin ne zaman yayınlanacağı henüz açıklanmadı.
Çukur ve Arıza’dan sonra Şeref Sözü de eş özelliklere sahip bir yapım olarak alaka bakacaktır.

Sude Güler de Şeref Sözü dizisiyle beraber kariyerinde çok ehemmiyetli bir rolü üstlenmiş olacak. Genç oyuncu ismine büyük bir fırsat olduğu net… Sude Zulal Güler, Mayıs Kraliçesi dizisinin yanı sıra Muhteşem Asır Kösem’de Ayşe Sultan karakterinin gençlik hallerini canlandırmıştı.

Şeref Sözü dizisinde genç oyuncunun Tolgahan Sayışman ile geçimi de merakla bekleniyor.

Tolgahan Sayışman, Sude Güler’in yanı sıra dizide yer alan adlar şöyle: Hülya Darcan, Aras Aydın, Meltem Gülenç, Hikaye Çelik, Umut Kurt, Toprak Sağlam, Bülent Düzgünoğlu, Mert Yavuzcan, Hülya Şen, Nazlı Çetin, Sıla Korkmaz, Begüm Alınca, Sahra Gümüş, Görkem Türkeş.

.