Medya

Tolgahan Sayışman gözyaşlarına boğuldu

BluTV nin ‘hardtalk’ formatındaki programı 40’ın yeni sezon ikinci konuğu model, yapımcı, oyuncu Tolgahan Sayışman oldu. Başarılı sunucu ve haberci Cansu Canan Özgen, bu sefer zorlu 40 sorusunu yapımcılığını ve oyunculuğunu da üstlendiği ‘Aynasız Haluk’ filmiyle vizyonda da yer alan Tolgahan Sayışman’a yöneltti. 

BluTV’nin uluslararası arenada da büyük başarılara imza atan programı 40’ın formatı BBO Yapım’a ait. Yapımcılığını ise Mahperi Altun Uçar ve Şafak Bakkalbaşıoğlu’nun üstlendiği 40, her perşembe günü yeni bölümüyle izleyicisiyle buluşuyor. Tolgahan Sayışman 40’ta uzun zamandır medyada yer alan eşi Almeda Sayışman ile arasındaki kıskançlık konusuna açıklık getirirken, Lale Devri adlı dizide usta oyunca Hatice Aslan’la yaşadığı kavga için de ilk kez konuştu.  İşte Tolgahan Sayışman’ın konuk olduğu 40’ta öne çıkan soru ve yanıtlar. Video linkleri de ektedir. 


TOLGAHAN SAYIŞMAN’IN GÖZYAŞLARI
“Babam deyince aklıma oğlum geliyor. Babama yaptığım yanlışlar geliyor”

Cansu Canan Özgen’in ‘Tolgahan Sayışman babasından neler gördü’ sorusuyla Tolgahan Sayışman gözyaşlarına boğuldu. Ekranda ilk kez ağlayan ve gözyaşlarına hakim olamayan Sayışman, programda zor dakikalar yaşadı. Duygularını ise şöyle anlatmaya çalıştı: “Böyle bir soruya böyle bir tepki vereceğimi bilmiyordum…  Böyle bir adam değilim. Babam deyince aklıma Efehan  geliyor, babama yaptığım yanlışlar gözümün önüne geliyor. Ondan böyle etkilendim. Duygulanmamın nedeni sadece babam da değil, çok fazla olay… Erkek evladınız olunca anlayabileceksiniz bazı şeyleri…”

İlgili Haberler

Başa dön tuşu