Tolgahan Sayışman “Bu Duygunun Tarifi Yok”

Takip Et:
Tolgahan Sayışman “Bu Duygunun Tarifi Yok”
Tolgahan Sayışman “Bu Duygunun Tarifi Yok”

Ekranların yeni dizisi Şeref Sözü ile izleyicilerin karşısına çıkan oyuncu Tolgahan Sayışman, evvelki akşam Etiler’deki bir lokanta çıkışında görüntülendi. Oyuncu lokanta çıkışında gazetecilerin sorularını cevapladı.

Tolgahan Sayışman Kimdir?

Bütün Türk-Arnavut Ortak Yapımı Bir Şey

Ekranların yeni dizisi Şeref Sözü ile izleyicilerin karşısına çıkan oyuncu Tolgahan Sayışman, dizinin çekimlerinin devam ettiğini belirtti ve “Her şey hoş gidiyor.
Oğlumu baktım ve burada yapmam gereken bazı işleri hallettim. Nusret’le uzun süredir fikir, onu bakmaya geldim. O da çok yoğun ve kesintisiz yurt dışında. Onunla iki sözün belini kırdık” dedi.

2017 senesinde Almeda Abazi ile yaşamını birleştiren ve ardından oğlu Efehan’ı kucağına alan oyuncu oğlu Efehan’ın geliştikçe kime daha çok benzediği sualine, “Bu vaziyet çok değişken. Bazen bana, bazen de annesine çok benzetiliyor.
Allah herkesin çocuğunu nazardan gizlesin, isteyen herkese kısmet etsin” yanıtını verdi.

Yeni dizisi Şeref Sözü’nün fragmanı yayınlanan oyuncuya “Büyük bir temenni var. Nasıl yorumlar alıyorsunuz?” sualine “Yayımlandıktan sonra bakacağız. Fragmanlar hoşlanıldı. Umarım temenniyi karşılarız. Hoş bir iş oldu, çok büyük emek verildi. Prodüksiyon çok etkileyici ve ortaya çıkan görüntüler çok hoş” şeklinde cevap verdi.

.