Magazin

Tolgahan Sayışman: Biraz zor ağlayan bir insanım ama taş olsa çatlar!

Eşinin doğum yaptığı sırada büyük bir heyecan yaşadığını söyleyen Sayışman, “çok yorgunum, doğum çok uzun sürdü” dedi. Eşiyle birlikte doğuma girdiğini ve normal doğumun çok zor olduğunu belirten ünlü oyuncu, eşine madalya takmak istediğini söyledi.

Doğumun yaklaşık 12 saat sürdüğünü belirten Sayışman, yaşadığı duyguları tarif edemediğini belirtti. Ünlü oyuncu, “Biraz zor ağlayan bir insanım ama taş olsa çatlar” diyerek doğum sürecinin zorlu geçtiğini bir kez daha vurguladı.

Yeni doğan bebeğinin kendisine benzediğini söylediklerini belirten Sayışman, ağız yapısının annesine benzediğini vurguladı. Sayışman, “Almeda bebeği eline alır almaz, ‘aynı sen’ dedi. Fotoğrafını bir süre sonra paylaşırız zaten. Doğmadan önce ‘seni çok seviyorum’ derdim, şu anda ‘oğlum beni çok korkuttun’ derim.” dedi.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu