Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan ile Arıza sosyal medyayı etkisi altına aldı

Takip Et:
Savaşçı’nın sorunları, Arıza dizisinin işine yaradı!
Savaşçı’nın sorunları, Arıza dizisinin işine yaradı!

Show TV’de ekrana gelen, 03 Medya imzalı Arıza’nın dün akşam yayınlanan kısmı coşku dolu gelişmeleri ve sürat kesmeyen aksiyonuyla seyircilerden bütün anekdot aldı. Haşmet Gürkan ve Fuat Ersoylu arasında yaşanan restleşme gerilimi çoğaldırırken, Ali Rıza ve Burak Ersoylu’nun büyük karşılaşması sonrasında yaşanacaklar şimdiden büyük merak mevzusu oldu.

Pazar akşamlarına damga bir yerinizi inciten Arıza’nın dün akşam ekrana gelen kısmında Burak Ersoylu’nun Sabri’yi kaçırması olay oldu.
Burak, Ali Rıza’nın Sabri’yi kurtardığını dinleyince hiddetten çılgına döndü. Finalde Burak Ersoylu ve Ali Rıza’nın karşı karşıya geldiği anlarda ise soluklar yakalandı.

SOSYAL MEDYA #DÖNÜŞYOK DEDİ! Arıza, dün akşam yayınlanan üçüncü kısmıyla ABC1 20+’da 5.72 izlenme oranı rating, 14.66 izlenme hisseyi share, AB’de 4.78 izlenme oranı rating, 13.55 izlenme hisseyi share, Total’de 4.59 izlenme oranı rating, 12.96 izlenme hisseyi share elde etti.
Vakanın akustikleri seri dağıldı, tüm ortaklar olanları duydu. Burak’ın dayak videosunu internete sızdıranın ve adresini verenin Sabri olduğunu iddia eden Fuat, Haşmet’in evini tazyike iki eforlu adın arasında kılıçlar çekildi. Haşmet, adamı Sabri’yi Fuat’a vermeyince gerilim tırmandı. Fuat sevkiyatın hakikatleşmediği haberini alınca Sabri’yi alamadan gitmek zorunda kaldı ancak Ersoyluların, Sabri’nin peşini bırakmaya hedefi yoktu.
Mithat, Ali Rıza ile tanışmak istedi. İkilinin tanışmasında iddialı konuşmalar noktaya değinirken Mithat, Ali Rıza’ya desteğe lüzumun olursa kapım hep açık dedi.

BURAK ERSOYLU, SABRİ’Yİ ALDI!

Burak, Sabri’yi alın getirin diye emir verince adamları Ali Rıza’nın durağındayken Sabri’yi aldılar.
Fuat’ın evine giden Haşmet göz dağı verdi. İki daha önceki kurt restleşti, Haşmet artık Fuat Ersoylu’ya arkadaşlıklarının bittiğini söyledi. Ali Rıza, Sabri’yi tespit etmek için Haşmet’e destek etmek istediğini açıkladı. Öneriyi Haşmet kabul etmese de Ali Rıza, Halide’ye söz verdi. Halide babasının tekrar bu işlerin içine girmesinden korkuyordu. Bunun için Burak’la konuşmak istedi. Babası da Ali Rıza da bu fikrine onay vermese de sonunda Halide, babası için Burak’ı aradı ve fikir istedi.
Kara Hasan ile beraber mekanı basarak Sabri’yi kurtardı. Ali Rıza, Sabri’yi kurtarınca hemen Halide’yi aradı ancak O, Burak ile buluşacağı mekana çoktan gelmişti.

ARIZA’NIN YENİ KISMINDAN İLK SAHNE YAYINLANDI!

Show TV’de ekrana gelen 03 Medya imzalı Arıza’nın merakla beklenen yeni kısmından ilk sahne yayınlandı. Ali Rıza ve Halide’nin sahilde toplandıkları sahnede aralarında geçen konuşma dikkatleri çekti. Halide’nin beklenmedik tepkisi üzerine ikili arasında bundan sonra yaşanacaklar büyük merak uyandırdı.

Arıza’nın merakla beklenen yeni kısmı Pazar akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

.