Tolga Sarıtaş, Çukur’un kadrosuna katıldı!

Son olarak Ferhat ile Şirin dizisinde oynayan Tolga Sarıtaş, Show TV'nin fenomen dizisi Çukur'a Çivi karakteri ile dahil olacak...

Takip Et:

Söz dizisinde Yavuz komutan karakteri ile bütün dikkatleri üzerine toplayan Tolga Sarıtaş, dizinin final yapmasının ardından Ferhat ile Şirin dizisi ile anlaşmıştı. Cansu Dere ve Leyla Tanlar ile başrolü paylaşan ünlü oyuncu, bu sezon ekranlara gelen dizi ile hüsrana uğradı. 2019’un son günlerinde 6’ıncı bölümü ile ekranlarda olan Ferhat ile Şirin, reytinglerde bekleneni veremeyince final bile yapmadan ekranlara veda etmişti.

TOLGA SARITAŞ, ÇUKUR’DA ÇİVİ OLACAK! 

Bu zamana kadar yer aldığı birçok proje uzun ömürlü olan Tolga Sarıtaş, Ferhat ile Şirin’in bitmesinin ardından ekran serüvenine ara vermeyerek Show TV’nin fenomen dizisi Çukur’un kadrosuna dahil oldu. Çivi isimli bir karaktere hayat vereceği konuşulan Tolga Sarıtaş’ın diziye nasıl bir etkisi olacağı ise merak konusu oldu. Ünlü oyuncu, ilerleyen bölümlerde Çukur dizisi ile Show TV ekranlarında olacak.

Çukur’da Kemal karakterine hayat veren Uğur Yıldıran’ın diziye veda etmesinin ardından yeni karakterlerle hikayenin akışının devam edeceği tahmin ediliyordu. Fenomen diziye son olarak Nejat İşler katılmıştı. İşler, Çağatay karakteri ile Aras Bulut İynemli’nin canlandırdığı Yamaç karakterinin karşısına çıkmıştı.

Çukur dizisinde art arda yapılan hamleler “Çukur reytinglerde zirveyi Sefirin Kızı’na bırakmak istemiyor” yorumlarına sebep oldu. Engin Akyürek ve Neslihan Atagül’ün başrollerinde yer aldığı Sefirin Kızı dizisi son bölümüyle AB grubunda Çukur’u tahtından etmişti. Sefirin Kızı, uzun zamandır pazartesi günü en çok izlenen dizi olan Çukur’u geride bırakmıştı.