Tolga Karel Florida’da Ev Aldı

Takip Et:
Tolga Karel Florida’da Ev Aldı
Tolga Karel Florida’da Ev Aldı

Yaprak Dökümü dizisinde canlandırdığı Oğuz karakteri ile tanınan Tolga Karel Florida’da ev aldı. Oyuncu 2016 yılında işini bırakıp AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI’ye taşınmıştı.

Tolga Karel Kimdir

Florida’ya Taşındı

Florida’nın Miami kentinde bir havuz partisinde tanıştığı Sarah Scott ile evlenen Tolga Karel Florida’da ev aldı. AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI’ye gittiğinde sıhhat turizmi işi yapmaya başlayan Tolga Karel bu işte galibiyetli olamamış, Chicago kent merkezinde büro olarak kullandığı daireyi de terk etmek zorunda kalmıştı.

Eşinin ailesinin yanına taşınan Karel, sıhhat turizminde batmasının arkası tekstil işletmesi kuracağını açıklamış ve son olarak da Chicago’da film çekeceğini açıklamıştı.
Paylaşımına şu sözleri ilave etti;

“Yeni evimiz… Tüm hoş dilekleriniz için baki teşekkürler, hayırlı olsun inşallah. Güzel hatıralar biriktireceğiz evlatlarımla. Bunca emek, alınteri boşuna değilmiş. Rabbim şükürler olsun verdiğin her soluk için.”

Tolga Karel Florida’da yaşayacağını geçtiğimiz aylarda şu sözlerle duyurmuştu;

“Eşimle aldığımız ortak karar sonucunda çocuklarımızın da geleceği ve daha durgun, huzurlu bir ortamda gelişmeleri için Florida’da minik bir sahil kasabasına yerleşmeye ve oradan bir ev almaya karar verdik.
İlerleyen zamanda balıkçı teknesi alır, ummanlara açılırım. Şimdi hoş arkadaşlar ve hatıralar biriktirme zamanı.”

Tolga Karel’in Günay Musayeva’dan Cihangir isimli bir Sarah Socott’tan da Mia ve Kenan isimli 2 çocuğu var. Oyuncu ilk eşi Günay Musayeva’dan vakalı bir biçimde boşanmıştı ve boşanmanın ardından münazaralar devam etmişti.

 

.