Magazin

TOLGA KAREL: ‘ÇOCUĞU DOĞURURKEN BANA MI SORDUN?’

Manken Günay Musayeva, Tolga Karel’in oğlunu 1,5 yıldır görmediğini söyledi: “Cihangir hastanelik olunca mesaj attım, “Bana mı sorup doğurdun’ dedi, gelmedi. Oğlum babasını tanımıyor bile…” Musayeva, 2011’de evlendiği Tolga Karel’den önceki gün boşandı. Mahkeme Karel’in oğluna 500 TL nafaka ödemesine karar verdi.

Eski eşinin ‘oğluna düşkün baba’ profili çizmesine kızan Musayeva içini böyle döktü.

Bana mı sorup doğurdun!

“Tolga oğlunu 1,5 yıldır hiç görmüyor. Çocuktan haberi yok. Doğum günlerinde, babalar gününde, bayramlarda hiç aramadı. Kaç bayram geçti onsuz. Oğlum şu anda 3,5 yaşında. Babasını hiç tanımıyor. Boşanma sonrası oğlunun bütün eğitim ve sağlık masrafları için 500 TL ödeyecek. Cihangir’in sadece servis parası 500 TL. Oğlumun dadısı, pedagogu, kreşi hepsini ben ödüyorum, ödemeye devam edeceğim. Tolga kreşin adını da bilmez, yolunu da.

Survivor’da yarışırken ‘Oğlumu özledim’ dedi, inandım. Havaalanından onu almaya gittim. Eve geldiğimizde kucağına alıp sevsin, öpsün diye Cihangir’i uyandırdım. ‘Bırak gitsin uyusun’ diyerek oğlunu bir kez olsun kucağına almadı. Zaten en son o zaman gördü.

Cihangir hastalandığında bile gelmedi. Oğlumun başında hastanede sabahlarken Tolga’ya mesaj attım. Bana “Bana mı sorup doğurdun, annesi sensin” diye karşılık verdi. Ondan ne para ne pul istedim, sadece oğlunu görmesini istedim.

Çocuğumun babasına olan eksikliğini azaltmak için haftada üç kez pedagoga götürüyorum. Oğluna ne bir oyuncak aldı, ne bir kez parka götürdü. Cihangir babasını yok biliyor."

Oğlumun harçlığı 500 TL

Oyuncu Tolga Karel ise Günay Musayeva’nın aksine iyi bir baba olduğunu savundu: “Mahkemenin oğlum için kararlaştırdığı 500 TL’lik nafaka parası sadece harçlığı. Kreşi 1500 TL, özel pedagog parası var. Aylık harcaması toplam 4 bin TL. Ben sorumluluklarımı yerine getiriyorum, getireceğim. O çocuğun babası benim. Ayrıca Günay’a yaptığı açıklamayı yakıştıramadım. Yarın oğlum büyüdüğünde okumayacak mı bunları. Ne gerek var. Yarın ABD’ye gidiyorum. İtalyan restoranı açacağım. Çocuğum da büyüdüğünde yanıma gelir, orada büyür.” (Vatan)

 

İLGİLİ HABERLER:

 

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu