Magazin

TİYATRO SALONUNDAKİ ‘KADIN BİRLİĞİ’ DEMET AKBAĞ’I AĞLATTI!

Çanakkale Savaşı'nın anlatıldığı tiyatro oyununda kadın oyuncuların sahneye çıkarılmaması üzerine, 100 kadın tiyatrocu  “100 kadın 100 replik” etkinliğinde bir araya gelerek buna tepki gösterdi. Kadın tiyatro sanatçıları, çeşitli eserlerden seçilmiş 100 repliği okudu.
 
Kenter Tiyatrosu'ndaki etkinlikte, tiyatro sanatçısı Demet Akbağ, duygusal anlar yaşayarak gözyaşlarını tutamadı.
 
Tören sonunda açıklama yapan Akbağ şunları söyledi: 
 
"Kadınlar ve erkekler, hep beraber, el ele sahnedeyiz. Bize yıllar yıllar önce verilmiş bu hakkı elimizdne bırakmayı hiç düşünmüyoruz. Zaten verilmiş bir hak ve doğal olarak olması gereken de bu. O yüzden arkadaşlarımın yaptığı bu sevimli ve tatlı gösteri için arkadaşlarımı kutlamaya şimdi kulise gidiyorum."
 
 
 

Magazinn.com (@magazinncom)'in paylaştığı bir gönderi ()

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu