Medya

Titiz olmaya gerek yok, İnci iğrençti! Masumlar Apartmanı’ndaki o sahneye neler neler söylediler?

Televizyongazetesi.com/Ayrıntı – 5. kısmı ile dün akşam 13 Ekim Salı ekrana gelen Masumlar Apartmanı dizisinde bir sahne vardı ki azıcık mübalağa etilmiş haliyle izleyenlerin bir kısmının sosyal medyada karakteri tenkit etmesine neden oldu. Dizide Farah Zeynep Abdullah’ın oynadığı İnci’nin öyle bir yemek yiyişi vardı ki kimi izleyiciler “Midem kalktı” yorumunu yaptı.

Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Merve Dizdar ve Farah Zeynep Abdullah’ın başrolünde oynadıkları Masumlar Apartmanı dizisi, yeni sezonun en fazla noktaya değinen yapımlarından oldu.
Ablasının dibinden bölmeyen Gülben de öyle ama minik kız kardeş Neriman, dışarı çıkabilen ve caddede de yiyebilen biri olarak onlara benzemiyor. Han da öyle ama yeniden de titiz tarafları bilindiği üzere. Fakat Han’ın geçtiğimiz kısım çöp topladığı, çöplerin içinde yattığı bakıldığında ‘Bu ne yaman paradoks?’ dedirtmesi de bir kenarda dursun! Çünkü bu ikili gidişat, travmatik şahsiyetinin çözülmesi gereken bir çelişkiyi…

Geçtiğimiz kısımda herkesten saklı evlenen İnci ve Han, bir günlüğüne kentten kaçmak için yola çıktılar.
Ancak sanki azıcık abartması gerektiği söylenmiş ya da sahneye azıcık fazla kaptırmış gibi fazla bir biçimde itici yemek yeme biçimi, izleyenlerin dahi gidişata ‘iğrenç, midem kalktı, buna öfkelenmek için psikopat olmaya gerek yok’ biçiminde yorumlarla Han’ın tutumunun hiç de normal dışı olmadığını ifade ettiler.

Tabii çöplere giren Han, otomobilindeki kırıntıya çıldırdı, bu da başka mesele! Pek çok izleyici bu gidişata takılırken, bazıları İnci’nin yemek yiyişini zati çok itici tespit edip zehir zemberek sözlerle tenkit etti.
Onu da bir kenara koymak gerekli! Ayrıca sonrasında gofret de yiyen oyuncuya “Kaç tane yedi acaba?” diye soranlar da oldu.

Kimi izleyici, her ne kadar tenkit yapsa da bu cins sahneler için oyuncuların değişik bir emek içine girdiklerinin de farkında.

Ne diyelim, Farah Zeynep Abdullah rolünün hakkını verdi ama İnci filhakika azıcık rahatsız edici bir biçimde yemek yiyormuş!

İşte dizideki o sahne ve gelen yorumlardan kimileri…

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu