Timuçin Esen, Hekimoğlu’nu anlattı!

Timuçin Esen, yeni dizisi Hekimoğlu ve canlandıracağı Ateş Hekimoğlu karakteri hakkında açıklamalarda bulundu...

Takip Et:

Mucize Doktor’dan sonra bu sezonun ikinci doktor dizisi olarak Hekimoğlu Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. İlk bölümü 17 Aralık’ta ekranlarda olacak dizinin oyuncu kadrosunda Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay yer alıyor.

Son olarak Nurgül Yeşilçay ile birlikte oynadığı Gülperi dizisinde yer alan Timuçin Esen, yeni projesi hakkında şunları söyledi:

“Harika bir kadro kuruldu. Zor ama aynı zamanda heyecan verici bir süreç. Hikayemizin temeli tıbbi polisiyeye dayanıyor aslında. Dizinin orjinali House’un Sherlock Holmes ile olan ilişkisini bilenler bilir.

İnsan vücudunu olay yeri olarak düşünürsek bizim genç doktor ekibimiz de ‘Dedektif Hekimoğlu’ önderliğinde bir nevi olay yeri inceleme ekibi gibi yol alıyor. Hastalığın izini sürüyor. Her bölüm çözülemeyen gizemli vakaları, sıra dışı ve aykırı metodlarla çözmeye çalışıyorlar.

İnsanların hayatlarını kurtarıyorlar. Süreç içerisinde bilgilendirici bir proje olacağını düşünüyorum. Ben çalışırken yepyeni tıbbi bilgilere vakıf oldum. Seyircinin de bu açıdan ilgisini çekeceğini düşünüyorum.”