Timothée Chalamet ve Armie Hammer, Luca Guadagnino’nun We Are Who We Are Dizisinde Figüran Olarak Yer Aldı

Takip Et:
Timothée Chalamet ve Armie Hammer, Luca Guadagnino’nun We Are Who We Are Dizisinde Figüran Olarak Yer Aldı
Timothée Chalamet ve Armie Hammer, Luca Guadagnino’nun We Are Who We Are Dizisinde Figüran Olarak Yer Aldı

Luca Guadagnino’nun We Are Who We Are dizisinde, Call Me by Your Name filminde beraber çalıştığı Timothée Chalamet ve Armie Hammer da figüran olarak kısaca görünüyor.

I Am Love, Call Me by Your Name, Suspiria gibi filmlere imza atarak yakın dönem İtalyan sinemasının en ehemmiyetli rejisörleri arasına ismini yazdıran Luca Guadagnino‘nun yaratıcısı olduğu We Are Who We Are dizisi, 14 Eylül’de HBO ekranlarında izleyici karşısına çıktı.
İzleyicilerin fark etmesiyle sosyal medyada paylaşılmaya başlanan bu iddia, kısa vakit sonra prodüksiyona yakın kaynaklar tarafından doğrulandı. Arka tasarıda yalnızca bir kaç saniyeliğine görünen bu figüran, gerçekten de Timothée Chalamet’ydi.

Üstelik yalnızca Timothée Chalamet’nin değil, Call Me by Your Name’deki rol dostu Armie Hammer’ın da dizi için eş bir sahne sürüklediği açıklandı. Chalamet gibi Armie Hammer da bir sahnede figüran olarak yalnızca birkaç saniyeliğine görünecek.
Bu gençlerden biri kendisinden yaşça büyük bir askere ilgi duyduğunu fark edince onun için bir kendini keşfetme yolculuğu başlıyor. İzleyicileri bu iki gencin ergenlik sancılarına ortak eden dizi, ilk aşklara, arkadaşlığa ve kimlik arayışına değiniyor. Beynelmilel bir takımı bir araya getiren dizinin oyuncu kadrosunda Chloë Sevigny, Jack Dylan Grazer, Alice Braga, Jordan Kristine Seamón, Spence Moore II, Kid Cudi, Faith Alabi, Francesca Scorsese, Ben Taylor, Corey Knight, Tom Mercier ve Sebastiano Pigazzi gibi adlar yer alıyor.

Chalamet’nin arka tasarıda geçerken birkaç saniyeliğine kameraya yansıdığı sahneyi aşağıda tespit edebilirsiniz.

Timothée Chalamet’s a background extra in the latest ep of WE ARE WHO WE ARE and Luca Guadagnino told me eagle-eyed viewers will be able to spot Armie later in the series, too… https://t.co/ROKBWORQ0G

— Kyle Buchanan @kylebuchanan September 29, 2020

Kaynak: IndieWire

.